FLUX SPOT SIGMA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Chitila, înmatriculată la 26 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- FLUX SPOT SIGMA S.R.L.
- CUI
- 38752639
- Nr. înmatriculare
- J2018000302235
- EUID
- ROONRC.J2018000302235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- BANATULUI, nr. 2, bl. 2, sc. A, et. 4, ap. 29, Biroul 2, Oraș Chitila, Ilfov
- Localitate
- Oraș Chitila, Ilfov
- Cod poștal
- 77045
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÂNZARU CĂTĂLIN-SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 246 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Ilfov, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 27.932 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.194 lei | 284 lei | — | 50.411 lei | 55.204 lei | -4.793 lei |
| 2024 | 120.792 lei | -1.864 lei | — | 50.757 lei | 55.834 lei | -5.077 lei |
| 2023 | 150.159 lei | 1.719 lei | — | 39.265 lei | 45.356 lei | -3.213 lei |
| 2022 | 37.307 lei | 5.140 lei | — | 41.204 lei | 46.136 lei | -4.932 lei |
| 2020 | 13.068 lei | -14.616 lei | 1 | 5.373 lei | 13.581 lei | -8.208 lei |
| 2019 | 140.732 lei | 6.007 lei | — | 5.127 lei | 226 lei | 6.407 lei |
| 2018 | 132.339 lei | 53.797 lei | — | 55.372 lei | 2.165 lei | 54.197 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.194 lei
- Venituri totale
- 115.194 lei
- Cheltuieli totale
- 114.910 lei
- Profit brut
- 284 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 206 lei
- Active circulante
- 50.205 lei
- Stocuri
- 710 lei
- Creanțe
- 729 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.766 lei
- Datorii
- 55.204 lei
- Capitaluri
- -4.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.792 lei
- Venituri totale
- 124.225 lei
- Cheltuieli totale
- 126.089 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.864 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.864 lei
- Active imobilizate
- 12.578 lei
- Active circulante
- 38.179 lei
- Stocuri
- 2.109 lei
- Creanțe
- 886 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.184 lei
- Datorii
- 55.834 lei
- Capitaluri
- -5.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.159 lei
- Venituri totale
- 151.564 lei
- Cheltuieli totale
- 149.508 lei
- Profit brut
- 2.056 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.568 lei
- Active circulante
- 12.697 lei
- Stocuri
- 2.109 lei
- Creanțe
- 729 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.859 lei
- Datorii
- 45.356 lei
- Capitaluri
- -3.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.307 lei
- Venituri totale
- 39.162 lei
- Cheltuieli totale
- 32.911 lei
- Profit brut
- 6.251 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.064 lei
- Active circulante
- 140 lei
- Stocuri
- 95 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45 lei
- Datorii
- 46.136 lei
- Capitaluri
- -4.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.068 lei
- Venituri totale
- 13.268 lei
- Cheltuieli totale
- 27.525 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.257 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.616 lei
- Active imobilizate
- 4.611 lei
- Active circulante
- 762 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 758 lei
- Datorii
- 13.581 lei
- Capitaluri
- -8.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 140.732 lei
- Venituri totale
- 140.732 lei
- Cheltuieli totale
- 130.502 lei
- Profit brut
- 10.230 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.007 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.272 lei
- Active circulante
- 2.855 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.855 lei
- Datorii
- 226 lei
- Capitaluri
- 6.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 132.339 lei
- Venituri totale
- 132.339 lei
- Cheltuieli totale
- 74.619 lei
- Profit brut
- 57.720 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.422 lei
- Active circulante
- 51.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 51.950 lei
- Datorii
- 2.165 lei
- Capitaluri
- 54.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului