FLUX ELITE ETA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Chitila, înmatriculată la 15 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FLUX ELITE ETA S.R.L.
- CUI
- 40647759
- Nr. înmatriculare
- J2019000731232
- EUID
- ROONRC.J2019000731232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- BANATULUI, nr. 2 BIS, bl. 10, ap. 1A, camera 2, Oraș Chitila, Ilfov
- Localitate
- Oraș Chitila, Ilfov
- Cod poștal
- 77045
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDREI GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 82 din 246 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Ilfov, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 28.803 din 40.494 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.927 lei | -49.162 lei | — | 270.501 lei | 322.989 lei | -50.608 lei |
| 2024 | — | -5.511 lei | — | 53.863 lei | 55.309 lei | -1.446 lei |
| 2023 | 16.163 lei | 1.017 lei | — | 5.933 lei | 1.868 lei | 4.065 lei |
| 2022 | 72.455 lei | -3.882 lei | — | 7.827 lei | 4.779 lei | 3.048 lei |
| 2020 | 125.947 lei | 3.266 lei | — | 9.596 lei | 13.607 lei | -3.409 lei |
| 2019 | 14.531 lei | -6.875 lei | — | 3.616 lei | 10.291 lei | -6.675 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.927 lei
- Venituri totale
- 100.927 lei
- Cheltuieli totale
- 150.089 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.162 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.162 lei
- Active imobilizate
- 266.852 lei
- Active circulante
- 3.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.649 lei
- Datorii
- 322.989 lei
- Capitaluri
- -50.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.511 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.511 lei
- Active imobilizate
- 4.308 lei
- Active circulante
- 49.555 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 49.555 lei
- Datorii
- 55.309 lei
- Capitaluri
- -1.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.163 lei
- Venituri totale
- 17.163 lei
- Cheltuieli totale
- 15.964 lei
- Profit brut
- 1.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.017 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.483 lei
- Active circulante
- 450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 450 lei
- Datorii
- 1.868 lei
- Capitaluri
- 4.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.455 lei
- Venituri totale
- 73.455 lei
- Cheltuieli totale
- 75.750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.295 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.882 lei
- Active imobilizate
- 6.658 lei
- Active circulante
- 1.169 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.169 lei
- Datorii
- 4.779 lei
- Capitaluri
- 3.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.947 lei
- Venituri totale
- 125.947 lei
- Cheltuieli totale
- 120.025 lei
- Profit brut
- 5.922 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.266 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.008 lei
- Active circulante
- 588 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 588 lei
- Datorii
- 13.607 lei
- Capitaluri
- -3.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.531 lei
- Venituri totale
- 14.531 lei
- Cheltuieli totale
- 20.970 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.439 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.875 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.616 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.616 lei
- Datorii
- 10.291 lei
- Capitaluri
- -6.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului