FLOWMIRROR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Onești, înmatriculată la 13 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FLOWMIRROR S.R.L.
- CUI
- 37848507
- Nr. înmatriculare
- J4/436/2019
- EUID
- ROONRC.J4/436/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 15, bl. 15, sc. B, et. PARTER, ap. 0, Municipiul Onești, Bacău
- Localitate
- Municipiul Onești, Bacău
- Cod poștal
- 601041
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 13.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CIANGĂU LOREDANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 37 din 38 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, județul Bacău, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 13.768 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 97%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 550 lei | -44.497 lei | 1 | 42.096 lei | 46.364 lei | -161.809 lei |
| 2024 | 21.965 lei | -7.698 lei | 1 | 72.073 lei | 31.844 lei | -117.312 lei |
| 2023 | 139.930 lei | 8.174 lei | 2 | 66.567 lei | 18.640 lei | -109.614 lei |
| 2022 | 160.006 lei | 12.054 lei | 3 | 54.911 lei | 15.158 lei | -117.788 lei |
| 2021 | 35.630 lei | 25.599 lei | 1 | 55.349 lei | 27.650 lei | -129.842 lei |
| 2020 | 22.201 lei | -68.000 lei | 2 | 82.700 lei | 80.600 lei | -155.441 lei |
| 2019 | 71.905 lei | -50.437 lei | 2 | 107.049 lei | 37.749 lei | -88.241 lei |
| 2018 | — | -38.004 lei | 2 | 135.138 lei | 15.401 lei | -37.804 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 550 lei
- Venituri totale
- 550 lei
- Cheltuieli totale
- 45.047 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.497 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.497 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.096 lei
- Stocuri
- 15.261 lei
- Creanțe
- 1.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.815 lei
- Datorii
- 46.364 lei
- Capitaluri
- -161.809 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.965 lei
- Venituri totale
- 19.565 lei
- Cheltuieli totale
- 27.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.698 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.698 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.073 lei
- Stocuri
- 15.261 lei
- Creanțe
- 1.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.026 lei
- Datorii
- 31.844 lei
- Capitaluri
- -117.312 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.930 lei
- Venituri totale
- 142.330 lei
- Cheltuieli totale
- 132.405 lei
- Profit brut
- 9.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.174 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 66.567 lei
- Stocuri
- 21.408 lei
- Creanțe
- 1.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.373 lei
- Datorii
- 18.640 lei
- Capitaluri
- -109.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1411 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele (CAEN Rev.2)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018