Sari la conținut
Joi, 3 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FLORY LIGHTING SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 29 iunie 2010.

Identitate

Denumire legală
FLORY LIGHTING SRL
CUI
11114442
Nr. înmatriculare
J2010001848233
EUID
ROONRC.J2010001848233
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
29 iunie 2010

Sediu social

Adresă
LEORDENI, nr. 94A, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Localitate
Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Cod poștal
77160

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 27 oct)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 29.06.2010
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • BRAT FLORINA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
6,4 mil. lei02008: 3,2 mil. lei2009: 2,2 mil. lei2010: 1,5 mil. lei2011: 2,4 mil. lei2012: 3,0 mil. lei2013: 4,2 mil. lei2014: 4,0 mil. lei2015: 4,7 mil. lei2016: 5,1 mil. lei2017: 5,2 mil. lei2018: 5,4 mil. lei2019: 5,4 mil. lei2020: 5,9 mil. lei2021: 6,4 mil. lei2022: 5,7 mil. lei2023: 5,5 mil. lei2024: 5,1 mil. lei2025: 5,3 mil. lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
577 mii lei0-189 mii lei2008: 78 mii lei2009: 19 mii lei2010: 10 mii lei2011: -56 mii lei2012: 263 mii lei2013: 222 mii lei2014: 87 mii lei2015: 20 mii lei2016: 209 mii lei2017: 140 mii lei2018: 111 mii lei2019: 174 mii lei2020: 577 mii lei2021: 118 mii lei2022: 372 mii lei2023: 296 mii lei2024: -189 mii lei2025: 323 mii lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 9 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2221, județul Ilfov, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 3.054 din 40.494 în tot județul, și locul 795 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20255.304.443 lei323.172 lei307.817.902 lei3.981.576 lei3.838.586 lei
20245.115.957 lei-189.279 lei296.049.526 lei2.711.063 lei3.590.444 lei
20235.476.780 lei296.310 lei305.393.162 lei1.274.646 lei4.119.724 lei
20225.671.769 lei372.162 lei365.176.233 lei1.352.818 lei3.823.415 lei
20216.424.652 lei118.499 lei406.745.375 lei3.280.515 lei3.464.860 lei
20205.921.621 lei576.663 lei406.434.044 lei3.149.015 lei3.285.029 lei
20195.375.073 lei173.550 lei425.763.021 lei3.054.390 lei2.708.631 lei
20185.394.771 lei110.802 lei485.458.409 lei2.943.787 lei2.516.611 lei
20175.247.999 lei140.481 lei476.372.050 lei3.998.561 lei2.409.296 lei
20165.148.749 lei208.801 lei475.628.237 lei3.359.422 lei2.268.815 lei
20154.686.933 lei19.960 lei504.200.857 lei2.298.994 lei2.060.207 lei
20144.035.728 lei86.608 lei433.501.244 lei1.460.996 lei2.040.248 lei
20134.216.669 lei221.917 lei413.475.672 lei1.853.161 lei1.624.997 lei
20122.954.859 lei262.563 lei423.973.701 lei2.586.822 lei1.403.079 lei
20112.441.081 lei-56.224 lei393.458.095 lei2.397.834 lei1.140.516 lei
20101.549.143 lei9.736 lei433.971.263 lei2.782.222 lei1.246.690 lei
20092.187.476 lei19.145 lei473.686.805 lei2.497.494 lei1.236.953 lei
20083.169.511 lei78.478 lei535.657.967 lei4.506.151 lei1.199.483 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
5.304.443 lei
Venituri totale
5.405.231 lei
Cheltuieli totale
5.051.154 lei
Profit brut
354.077 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
323.172 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
4.307.720 lei
Active circulante
3.510.182 lei
Stocuri
591.316 lei
Creanțe
2.805.729 lei
Casa și conturi la bănci
113.137 lei
Datorii
3.981.576 lei
Capitaluri
3.838.586 lei
Capital subscris vărsat
300.000 lei
Număr mediu de salariați
30

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
5.115.957 lei
Venituri totale
5.081.012 lei
Cheltuieli totale
5.250.299 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
169.287 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
189.279 lei
Active imobilizate
3.743.038 lei
Active circulante
2.306.488 lei
Stocuri
621.342 lei
Creanțe
1.521.815 lei
Casa și conturi la bănci
163.331 lei
Datorii
2.711.063 lei
Capitaluri
3.590.444 lei
Capital subscris vărsat
300.000 lei
Număr mediu de salariați
29

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
5.476.780 lei
Venituri totale
5.506.461 lei
Cheltuieli totale
5.159.335 lei
Profit brut
347.126 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
296.310 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
3.905.116 lei
Active circulante
1.488.046 lei
Stocuri
694.769 lei
Creanțe
714.291 lei
Casa și conturi la bănci
78.986 lei
Datorii
1.274.646 lei
Capitaluri
4.119.724 lei
Capital subscris vărsat
300.000 lei
Număr mediu de salariați
30

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑