FLORIN & SILVIA TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, înmatriculată la 4 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- FLORIN & SILVIA TRANS S.R.L.
- CUI
- 48434276
- Nr. înmatriculare
- J2023004346233
- EUID
- ROONRC.J2023004346233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- TRANDAFIRILOR, nr. 10, Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Ilfov
- Localitate
- Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Ilfov
- Cod poștal
- 77036
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BADEA FLORIN — administrator
- BADEA SILVIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.200 lei | 5.022 lei | — | 6.543 lei | 1.432 lei | 5.111 lei |
| 2023 | 1.900 lei | -111 lei | — | 189 lei | 100 lei | 89 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.200 lei
- Venituri totale
- 18.200 lei
- Cheltuieli totale
- 12.244 lei
- Profit brut
- 5.956 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.022 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.543 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 291 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.252 lei
- Datorii
- 1.432 lei
- Capitaluri
- 5.111 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.900 lei
- Venituri totale
- 1.900 lei
- Cheltuieli totale
- 2.011 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 111 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 111 lei
- Active imobilizate
- 150 lei
- Active circulante
- 39 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39 lei
- Datorii
- 100 lei
- Capitaluri
- 89 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9691 · Activități de servicii personale la domiciliu (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului