FLORIADI IMPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 11 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FLORIADI IMPORT S.R.L.
- CUI
- 43714186
- Nr. înmatriculare
- J2021000215209
- EUID
- ROONRC.J2021000215209
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- MIHAI EMINESCU, nr. 48, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330124
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEAGU FLORINA-ALEXANDRA — administrator
- STOICA NICOLAE-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Hunedoara; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.309.432 lei | 191.739 lei | 1 | 869.067 lei | 276.878 lei | 592.189 lei |
| 2023 | 1.567.735 lei | 255.026 lei | 1 | 688.131 lei | 287.682 lei | 400.449 lei |
| 2022 | 1.317.294 lei | 113.692 lei | 0 | 474.624 lei | 329.200 lei | 145.424 lei |
| 2021 | 545.073 lei | 31.532 lei | 0 | 389.651 lei | 357.919 lei | 31.732 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.309.432 lei
- Venituri totale
- 1.321.931 lei
- Cheltuieli totale
- 1.098.772 lei
- Profit brut
- 223.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 191.739 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.900 lei
- Active circulante
- 865.167 lei
- Stocuri
- 240.033 lei
- Creanțe
- 452.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172.178 lei
- Datorii
- 276.878 lei
- Capitaluri
- 592.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.567.735 lei
- Venituri totale
- 1.569.796 lei
- Cheltuieli totale
- 1.300.870 lei
- Profit brut
- 268.926 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 255.026 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.900 lei
- Active circulante
- 684.231 lei
- Stocuri
- 239.154 lei
- Creanțe
- 405.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.890 lei
- Datorii
- 287.682 lei
- Capitaluri
- 400.449 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.317.294 lei
- Venituri totale
- 1.318.033 lei
- Cheltuieli totale
- 1.177.261 lei
- Profit brut
- 140.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 113.692 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.740 lei
- Active circulante
- 469.884 lei
- Stocuri
- 193.911 lei
- Creanțe
- 238.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.662 lei
- Datorii
- 329.200 lei
- Capitaluri
- 145.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 545.073 lei
- Venituri totale
- 545.216 lei
- Cheltuieli totale
- 497.330 lei
- Profit brut
- 47.886 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.532 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.419 lei
- Active circulante
- 383.232 lei
- Stocuri
- 107.761 lei
- Creanțe
- 266.588 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.883 lei
- Datorii
- 357.919 lei
- Capitaluri
- 31.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului