FLOREA MED ATI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Haieu, Comuna Sânmartin, înmatriculată la 3 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FLOREA MED ATI S.R.L.
- CUI
- 46237979
- Nr. înmatriculare
- J2022001578056
- EUID
- ROONRC.J2022001578056
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, nr. 462, Sat Haieu, Comuna Sânmartin, Bihor
- Localitate
- Sat Haieu, Comuna Sânmartin, Bihor
- Cod poștal
- 417501
Contact
- Telefon
- 0740 083 964
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 13 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HUNIADI CARMEN-ANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 166 din 365 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Bihor, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 10.369 din 22.498 în tot județul, și locul 8.750 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 63%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 285.326 lei | 199.075 lei | 1 | 221.792 lei | 31.554 lei | 190.238 lei |
| 2024 | 174.600 lei | 92.590 lei | 1 | 134.959 lei | 33.798 lei | 101.161 lei |
| 2023 | 193.350 lei | 116.196 lei | 1 | 105.454 lei | 18.846 lei | 86.608 lei |
| 2022 | 90.300 lei | 78.908 lei | 1 | 94.976 lei | 15.868 lei | 79.108 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.326 lei
- Venituri totale
- 304.447 lei
- Cheltuieli totale
- 96.379 lei
- Profit brut
- 208.068 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 199.075 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.941 lei
- Active circulante
- 200.851 lei
- Stocuri
- 244 lei
- Creanțe
- 191.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.220 lei
- Datorii
- 31.554 lei
- Capitaluri
- 190.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.600 lei
- Venituri totale
- 174.600 lei
- Cheltuieli totale
- 76.771 lei
- Profit brut
- 97.829 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.590 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.888 lei
- Active circulante
- 111.071 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 96.088 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.983 lei
- Datorii
- 33.798 lei
- Capitaluri
- 101.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 193.350 lei
- Venituri totale
- 193.350 lei
- Cheltuieli totale
- 74.337 lei
- Profit brut
- 119.013 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 116.196 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.103 lei
- Active circulante
- 97.351 lei
- Stocuri
- 299 lei
- Creanțe
- 35.043 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.009 lei
- Datorii
- 18.846 lei
- Capitaluri
- 86.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8691 · Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale (CAEN Rev.3)
- 8692 · Transportul pacienților cu ambulanța (CAEN Rev.3)
- 8696 · Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului