Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FLOR-CARM PAUNESTI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Păunești, Comuna Păunești, înmatriculată la 7 noiembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
FLOR-CARM PAUNESTI S.R.L.
CUI
40117167
Nr. înmatriculare
J39/918/2018
EUID
ROONRC.J39/918/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
7 noiembrie 2018

Sediu social

Adresă
PĂUNEȘTI, Sat Păunești, Comuna Păunești, Vrancea
Cod poștal
627260

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 07.11.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • PAVEL FLORIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
259 mii lei02018: fără date2019: fără date2020: fără date2021: 48 mii lei2022: 92 mii lei2023: 56 mii lei2024: 259 mii lei2025: 201 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
0-136 mii lei2018: -2 mii lei2019: -277 lei2020: -37 mii lei2021: -136 mii lei2022: -73 mii lei2023: -122 mii lei2024: -84 mii lei2025: -134 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 6 din 7 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1013, județul Vrancea. Locul 3.959 din 8.048 în tot județul, și locul 1.340 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 22%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025201.122 lei-134.150 lei3184.476 lei643.859 lei-587.095 lei
2024258.935 lei-83.614 lei3222.144 lei533.187 lei-452.945 lei
202355.577 lei-121.955 lei4162.536 lei375.775 lei-369.331 lei
202291.835 lei-72.662 lei4176.632 lei253.726 lei-247.376 lei
202148.363 lei-136.288 lei4189.992 lei180.234 lei-174.714 lei
2020-36.838 lei2190.528 lei228.954 lei-38.426 lei
2019-277 lei75 lei1.663 lei-1.588 lei
2018-1.511 lei229 lei1.540 lei-1.311 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
201.122 lei
Venituri totale
237.338 lei
Cheltuieli totale
371.488 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
134.150 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
134.150 lei
Active imobilizate
116.301 lei
Active circulante
68.175 lei
Stocuri
66.409 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.766 lei
Datorii
643.859 lei
Capitaluri
-587.095 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
258.935 lei
Venituri totale
275.849 lei
Cheltuieli totale
359.043 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
83.194 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
83.614 lei
Active imobilizate
129.824 lei
Active circulante
92.320 lei
Stocuri
49.165 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
43.155 lei
Datorii
533.187 lei
Capitaluri
-452.945 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
55.577 lei
Venituri totale
69.767 lei
Cheltuieli totale
191.165 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
121.398 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
121.955 lei
Active imobilizate
144.241 lei
Active circulante
18.295 lei
Stocuri
14.294 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
4.001 lei
Datorii
375.775 lei
Capitaluri
-369.331 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
91.835 lei
Venituri totale
155.176 lei
Cheltuieli totale
226.918 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
71.742 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
72.662 lei
Active imobilizate
158.739 lei
Active circulante
17.893 lei
Stocuri
4.123 lei
Creanțe
11.046 lei
Casa și conturi la bănci
2.724 lei
Datorii
253.726 lei
Capitaluri
-247.376 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
48.363 lei
Venituri totale
67.515 lei
Cheltuieli totale
203.320 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
135.805 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
136.288 lei
Active imobilizate
173.237 lei
Active circulante
16.755 lei
Stocuri
7.516 lei
Creanțe
2.475 lei
Casa și conturi la bănci
6.764 lei
Datorii
180.234 lei
Capitaluri
-174.714 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
36.838 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
36.838 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
36.838 lei
Active imobilizate
189.968 lei
Active circulante
560 lei
Stocuri
Creanțe
21 lei
Casa și conturi la bănci
539 lei
Datorii
228.954 lei
Capitaluri
-38.426 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
277 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
277 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
277 lei
Active imobilizate
Active circulante
75 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
75 lei
Datorii
1.663 lei
Capitaluri
-1.588 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
1.511 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.511 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.511 lei
Active imobilizate
123 lei
Active circulante
106 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
106 lei
Datorii
1.540 lei
Capitaluri
-1.311 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului