FLOPY 93 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, înmatriculată la 24 aprilie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- FLOPY 93 S.R.L.
- CUI
- 39236784
- Nr. înmatriculare
- J33/640/2018
- EUID
- ROONRC.J33/640/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 aprilie 2018
Sediu social
- Adresă
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 50 A, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Localitate
- Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Cod poștal
- 725100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.04.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BILINSCHI FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 215 din 317 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Suceava, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 12.131 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.183 lei | 7.550 lei | 1 | 34.409 lei | 8.589 lei | 25.820 lei |
| 2024 | 62.496 lei | -4.777 lei | 1 | 24.469 lei | 6.199 lei | 18.270 lei |
| 2023 | 54.438 lei | 5.373 lei | — | 26.652 lei | 3.605 lei | 23.047 lei |
| 2022 | 66.736 lei | 8.718 lei | — | 18.042 lei | 368 lei | 17.674 lei |
| 2021 | 77.021 lei | 25.181 lei | — | 41.802 lei | 2.846 lei | 38.956 lei |
| 2020 | 85.573 lei | 40.881 lei | — | 42.749 lei | 8.974 lei | 33.775 lei |
| 2019 | 32.766 lei | 18.194 lei | — | 18.779 lei | 385 lei | 18.394 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 1.800 lei | 1.600 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.183 lei
- Venituri totale
- 89.183 lei
- Cheltuieli totale
- 80.279 lei
- Profit brut
- 8.904 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.409 lei
- Stocuri
- 540 lei
- Creanțe
- 7.879 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.990 lei
- Datorii
- 8.589 lei
- Capitaluri
- 25.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.496 lei
- Venituri totale
- 62.496 lei
- Cheltuieli totale
- 67.273 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.777 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.777 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.469 lei
- Stocuri
- 220 lei
- Creanțe
- 130 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.119 lei
- Datorii
- 6.199 lei
- Capitaluri
- 18.270 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.438 lei
- Venituri totale
- 54.438 lei
- Cheltuieli totale
- 48.219 lei
- Profit brut
- 6.219 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.652 lei
- Stocuri
- 440 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.212 lei
- Datorii
- 3.605 lei
- Capitaluri
- 23.047 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.736 lei
- Venituri totale
- 66.736 lei
- Cheltuieli totale
- 56.116 lei
- Profit brut
- 10.620 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.042 lei
- Stocuri
- 880 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.162 lei
- Datorii
- 368 lei
- Capitaluri
- 17.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.021 lei
- Venituri totale
- 77.021 lei
- Cheltuieli totale
- 49.959 lei
- Profit brut
- 27.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.181 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.802 lei
- Stocuri
- 1.584 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.218 lei
- Datorii
- 2.846 lei
- Capitaluri
- 38.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.573 lei
- Venituri totale
- 85.573 lei
- Cheltuieli totale
- 43.301 lei
- Profit brut
- 42.272 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.881 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.749 lei
- Stocuri
- 800 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 41.949 lei
- Datorii
- 8.974 lei
- Capitaluri
- 33.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.766 lei
- Venituri totale
- 32.766 lei
- Cheltuieli totale
- 13.587 lei
- Profit brut
- 19.179 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.194 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 286 lei
- Active circulante
- 18.493 lei
- Stocuri
- 1.280 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.213 lei
- Datorii
- 385 lei
- Capitaluri
- 18.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 572 lei
- Active circulante
- 1.228 lei
- Stocuri
- 980 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 248 lei
- Datorii
- 1.600 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului