FLOANA IMPEX 2015 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mașloc, Comuna Mașloc, înmatriculată la 15 octombrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- FLOANA IMPEX 2015 S.R.L.
- CUI
- 35130224
- Nr. înmatriculare
- J35/2518/2015
- EUID
- ROONRC.J35/2518/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 octombrie 2015
Sediu social
- Adresă
- nr. 269, Sat Mașloc, Comuna Mașloc, Timiș
- Localitate
- Sat Mașloc, Comuna Mașloc, Timiș
- Cod poștal
- 307270
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.10.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GALE ANA MARIA — administrator
- GALE FLORIN ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 232 din 813 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Timiș, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 6.092 din 31.408 în tot județul, și locul 1.841 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 176%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.030.171 lei | 56.632 lei | 10 | 287.552 lei | 82.760 lei | 204.792 lei |
| 2024 | 373.069 lei | 247.920 lei | 3 | 329.295 lei | 81.135 lei | 248.160 lei |
| 2023 | 339.875 lei | 181.121 lei | 3 | 295.126 lei | 40.165 lei | 255.443 lei |
| 2022 | 171.800 lei | 81.048 lei | 3 | 122.281 lei | 25.959 lei | 96.322 lei |
| 2021 | 30.771 lei | 9.846 lei | 0 | 16.815 lei | 1.541 lei | 15.274 lei |
| 2020 | 11.766 lei | 15.310 lei | 0 | 18.975 lei | 13.546 lei | 5.429 lei |
| 2019 | 4.268 lei | -9.692 lei | 0 | 20.119 lei | 30.000 lei | -9.881 lei |
| 2018 | — | 0 lei | 0 | 19.811 lei | 20.000 lei | -189 lei |
| 2017 | — | 0 lei | 0 | 19.811 lei | 20.000 lei | -189 lei |
| 2016 | — | -117 lei | — | 10.382 lei | 10.572 lei | -190 lei |
| 2015 | — | -273 lei | 0 | 9.927 lei | 10.000 lei | -73 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.030.171 lei
- Venituri totale
- 1.030.171 lei
- Cheltuieli totale
- 962.752 lei
- Profit brut
- 67.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.632 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 207.158 lei
- Active circulante
- 80.394 lei
- Stocuri
- 19.545 lei
- Creanțe
- 59.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.384 lei
- Datorii
- 82.760 lei
- Capitaluri
- 204.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 373.069 lei
- Venituri totale
- 373.069 lei
- Cheltuieli totale
- 121.418 lei
- Profit brut
- 251.651 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 247.920 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 181.586 lei
- Active circulante
- 147.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.709 lei
- Datorii
- 81.135 lei
- Capitaluri
- 248.160 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 339.875 lei
- Venituri totale
- 339.875 lei
- Cheltuieli totale
- 155.355 lei
- Profit brut
- 184.520 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.121 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.176 lei
- Active circulante
- 261.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 90.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171.950 lei
- Datorii
- 40.165 lei
- Capitaluri
- 255.443 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.800 lei
- Venituri totale
- 171.800 lei
- Cheltuieli totale
- 89.240 lei
- Profit brut
- 82.560 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.048 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 122.281 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 123.189 lei
- Casa și conturi la bănci
- -908 lei
- Datorii
- 25.959 lei
- Capitaluri
- 96.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.771 lei
- Venituri totale
- 43.771 lei
- Cheltuieli totale
- 32.612 lei
- Profit brut
- 11.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.846 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.815 lei
- Stocuri
- 336 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.479 lei
- Datorii
- 1.541 lei
- Capitaluri
- 15.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.766 lei
- Venituri totale
- 30.900 lei
- Cheltuieli totale
- 14.663 lei
- Profit brut
- 16.237 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.310 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.975 lei
- Stocuri
- 16.692 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.283 lei
- Datorii
- 13.546 lei
- Capitaluri
- 5.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.268 lei
- Venituri totale
- 4.268 lei
- Cheltuieli totale
- 13.898 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.630 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.692 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.119 lei
- Stocuri
- 14.670 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.449 lei
- Datorii
- 30.000 lei
- Capitaluri
- -9.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.811 lei
- Stocuri
- 10.381 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.430 lei
- Datorii
- 20.000 lei
- Capitaluri
- -189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.811 lei
- Stocuri
- 10.381 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.430 lei
- Datorii
- 20.000 lei
- Capitaluri
- -189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 117 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 117 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.382 lei
- Stocuri
- 10.382 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 10.572 lei
- Capitaluri
- -190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 273 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 273 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 273 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.927 lei
- Stocuri
- 4.189 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.738 lei
- Datorii
- 10.000 lei
- Capitaluri
- -73 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului