FLASH LIVRARI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 14 septembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- FLASH LIVRARI S.R.L.
- CUI
- 30662786
- Nr. înmatriculare
- J2012002622236
- EUID
- ROONRC.J2012002622236
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 septembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- EROILOR, nr. 118, bl. A, sc. 2, et. 6, ap. 63, fosta Șos. Ștefănești, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AXANE LIDIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 205.798 lei | -122.554 lei | 3 | 452.742 lei | 621.804 lei | -60.866 lei |
| 2023 | 0 lei | -3.186 lei | — | 13.385 lei | 57.725 lei | 61.687 lei |
| 2022 | 38.991 lei | 25.380 lei | — | 39.490 lei | 80.644 lei | 64.873 lei |
| 2021 | 155.316 lei | 83.890 lei | — | 54.493 lei | 2.951 lei | 151.118 lei |
| 2020 | 182.477 lei | 120.575 lei | 0 | 103.684 lei | 6.161 lei | 215.798 lei |
| 2019 | 28.790 lei | -58.404 lei | — | 24.331 lei | 35.385 lei | 95.223 lei |
| 2018 | 283.031 lei | 146.471 lei | — | 13.516 lei | 48.403 lei | 153.627 lei |
| 2017 | 196.270 lei | 82.495 lei | 0 | 61.829 lei | 3.147 lei | 182.736 lei |
| 2016 | 210.182 lei | 120.875 lei | 0 | 82.584 lei | 5.094 lei | 140.241 lei |
| 2015 | 219.733 lei | 95.546 lei | 0 | 156.500 lei | 1.292 lei | 155.208 lei |
| 2014 | 131.710 lei | 92.903 lei | — | 121.427 lei | 36.765 lei | 84.662 lei |
| 2013 | 10.349 lei | -8.581 lei | 1 | 820 lei | 9.061 lei | -8.241 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 340 lei | 0 lei | 340 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.798 lei
- Venituri totale
- 205.798 lei
- Cheltuieli totale
- 326.294 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120.496 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 122.554 lei
- Active imobilizate
- 367.802 lei
- Active circulante
- 84.940 lei
- Stocuri
- 18.725 lei
- Creanțe
- 55.504 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.711 lei
- Datorii
- 621.804 lei
- Capitaluri
- -60.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 340 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.186 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.186 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.186 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 13.385 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.665 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.720 lei
- Datorii
- 57.725 lei
- Capitaluri
- 61.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 340 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.991 lei
- Venituri totale
- 38.991 lei
- Cheltuieli totale
- 12.464 lei
- Profit brut
- 26.527 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.380 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 39.490 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.490 lei
- Datorii
- 80.644 lei
- Capitaluri
- 64.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 340 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.