FITT CRAFT & EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 8 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FITT CRAFT & EVENTS S.R.L.
- CUI
- 43872224
- Nr. înmatriculare
- J35/989/2021
- EUID
- ROONRC.J35/989/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- ARIEȘ, nr. 19, SALA 107, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRIŞAN BOGDAN PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 62 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8230, județul Timiș, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 11.962 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 360.439 lei | 9.814 lei | 1 | 162.233 lei | 48.629 lei | 114.694 lei |
| 2024 | 353.170 lei | 2.353 lei | 1 | 121.514 lei | 18.885 lei | 115.725 lei |
| 2023 | 501.383 lei | 1.795 lei | 1 | 112.674 lei | 13.626 lei | 112.745 lei |
| 2022 | 454.609 lei | 59.560 lei | 1 | 119.514 lei | 21.302 lei | 110.382 lei |
| 2021 | 271.881 lei | 50.573 lei | 1 | 54.835 lei | 5.047 lei | 50.773 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 360.439 lei
- Venituri totale
- 381.413 lei
- Cheltuieli totale
- 366.620 lei
- Profit brut
- 14.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.349 lei
- Active circulante
- 89.884 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.671 lei
- Datorii
- 48.629 lei
- Capitaluri
- 114.694 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 353.170 lei
- Venituri totale
- 305.982 lei
- Cheltuieli totale
- 296.197 lei
- Profit brut
- 9.785 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67.091 lei
- Active circulante
- 54.423 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.789 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.634 lei
- Datorii
- 18.885 lei
- Capitaluri
- 115.725 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 501.383 lei
- Venituri totale
- 502.250 lei
- Cheltuieli totale
- 496.274 lei
- Profit brut
- 5.976 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.795 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.935 lei
- Active circulante
- 78.739 lei
- Stocuri
- 445 lei
- Creanțe
- 7.543 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.751 lei
- Datorii
- 13.626 lei
- Capitaluri
- 112.745 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2026) · valoare însumată de cel mult 25 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- JUDETUL TIMISo atribuire · cel mult 25 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Achiziție servicii de organizare seminar
25.000 lei · JUDETUL TIMIS · CPV 79951000-5 Servicii de organizare de seminarii (Rev.2) · fonduri europene
Clasamentul contractelor publice din Timiș →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 17 aprilie 2026 și 17 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2341 · Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN Rev.2)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7220 · Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 30 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului