FITNESS BY COSMIN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 15 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- FITNESS BY COSMIN SRL
- CUI
- 37769616
- Nr. înmatriculare
- J40/9379/2017
- EUID
- ROONRC.J40/9379/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- BARAJUL BICAZ, nr. 9, bl. M31, sc. A, et. 3, ap. 93, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 16 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEAŢĂ COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 9.030 lei | -45.535 lei | 2 | 96.951 lei | 121.075 lei | -125.747 lei |
| 2019 | 14.600 lei | -16.431 lei | 2 | 107.104 lei | 73.040 lei | -80.212 lei |
| 2018 | 1.470 lei | -62.488 lei | 2 | 130.816 lei | 32.913 lei | -63.782 lei |
| 2017 | — | -1.494 lei | — | 306 lei | 1.600 lei | -1.294 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.030 lei
- Venituri totale
- 21.683 lei
- Cheltuieli totale
- 67.127 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.444 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.535 lei
- Active imobilizate
- 95.406 lei
- Active circulante
- 1.545 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 211 lei
- Datorii
- 121.075 lei
- Capitaluri
- -125.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.600 lei
- Venituri totale
- 62.008 lei
- Cheltuieli totale
- 78.293 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.285 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.431 lei
- Active imobilizate
- 106.849 lei
- Active circulante
- 255 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 255 lei
- Datorii
- 73.040 lei
- Capitaluri
- -80.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.470 lei
- Venituri totale
- 8.850 lei
- Cheltuieli totale
- 71.323 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 62.473 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.488 lei
- Active imobilizate
- 119.502 lei
- Active circulante
- 11.314 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.314 lei
- Datorii
- 32.913 lei
- Capitaluri
- -63.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.494 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.494 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.494 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 306 lei
- Datorii
- 1.600 lei
- Capitaluri
- -1.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului