FISH & GRILL HOUSE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 13 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FISH & GRILL HOUSE S.R.L.
- CUI
- 44101481
- Nr. înmatriculare
- J2021006720408
- EUID
- ROONRC.J2021006720408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- ȚEPEȘ VODĂ, nr. 88, et. 1, ap. 3, CORP A, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21526
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 9 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIMA VALIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 546 din 769 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, municipiul București, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 61.260 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295.088 lei | -16.392 lei | 2 | 35.924 lei | 83.282 lei | -47.358 lei |
| 2024 | 274.915 lei | -31.206 lei | 2 | 72.930 lei | 103.896 lei | -30.966 lei |
| 2023 | 264.848 lei | 54.773 lei | 2 | 111.396 lei | 7.601 lei | 54.973 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.088 lei
- Venituri totale
- 295.088 lei
- Cheltuieli totale
- 311.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.392 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.392 lei
- Active imobilizate
- 4.865 lei
- Active circulante
- 31.059 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.136 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.923 lei
- Datorii
- 83.282 lei
- Capitaluri
- -47.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.915 lei
- Venituri totale
- 283.915 lei
- Cheltuieli totale
- 315.121 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.206 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.206 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.930 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.642 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.288 lei
- Datorii
- 103.896 lei
- Capitaluri
- -30.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 264.848 lei
- Venituri totale
- 264.848 lei
- Cheltuieli totale
- 200.342 lei
- Profit brut
- 64.506 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 111.396 lei
- Stocuri
- 349 lei
- Creanțe
- 109.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.313 lei
- Datorii
- 7.601 lei
- Capitaluri
- 54.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului