FISCHER INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Baia Mare, înmatriculată la 13 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- FISCHER INVEST S.R.L.
- CUI
- 48485776
- Nr. înmatriculare
- J24/1016/2023
- EUID
- ROONRC.J24/1016/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- REPUBLICII, nr. 11A, ap. 10, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Localitate
- Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Cod poștal
- 430263
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- FISCHER-SCHMOLL MONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4674, județul Maramureș, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 10.759 din 13.678 în tot județul, și locul 10.730 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.681 lei | 17.539 lei | 0 | 258.411 lei | 228.047 lei | 31.024 lei |
| 2024 | 55.481 lei | 10.723 lei | 0 | 245.736 lei | 233.223 lei | 13.443 lei |
| 2023 | 46.395 lei | 2.520 lei | 0 | 224.380 lei | 222.860 lei | 2.720 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.681 lei
- Venituri totale
- 54.401 lei
- Cheltuieli totale
- 33.988 lei
- Profit brut
- 20.413 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.802 lei
- Active circulante
- 232.609 lei
- Stocuri
- 95.753 lei
- Creanțe
- 56.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.831 lei
- Datorii
- 228.047 lei
- Capitaluri
- 31.024 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.481 lei
- Venituri totale
- 58.321 lei
- Cheltuieli totale
- 45.841 lei
- Profit brut
- 12.480 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 245.736 lei
- Stocuri
- 112.758 lei
- Creanțe
- 90.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.678 lei
- Datorii
- 233.223 lei
- Capitaluri
- 13.443 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.395 lei
- Venituri totale
- 56.643 lei
- Cheltuieli totale
- 53.661 lei
- Profit brut
- 2.982 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.520 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 224.380 lei
- Stocuri
- 144.715 lei
- Creanțe
- 31.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.440 lei
- Datorii
- 222.860 lei
- Capitaluri
- 2.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului