FIRST LIFE CLINIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, înmatriculată la 30 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FIRST LIFE CLINIC S.R.L.
- CUI
- 45418551
- Nr. înmatriculare
- J2021001408181
- EUID
- ROONRC.J2021001408181
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- GENEVA, nr. 2, et. Parter, biroul nr. 20, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Localitate
- Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Cod poștal
- 210136
Contact
- Telefon
- 0722 212 073
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRAN CORNELIA-MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 174 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Gorj, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 133 din 8.723 în tot județul, și locul 195 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 52%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.327.428 lei | 967.188 lei | 21 | 15.984.301 lei | 8.395.831 lei | 1.676.371 lei |
| 2024 | 8.796.959 lei | 626.202 lei | 12 | 10.840.299 lei | 10.131.116 lei | 709.183 lei |
| 2023 | 3.476.372 lei | 83.938 lei | 7 | 7.906.966 lei | 7.823.985 lei | 82.981 lei |
| 2022 | — | -1.157 lei | 1 | 1.821.613 lei | 1.822.570 lei | -957 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.327.428 lei
- Venituri totale
- 13.334.632 lei
- Cheltuieli totale
- 12.224.646 lei
- Profit brut
- 1.109.986 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 967.188 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.838.561 lei
- Active circulante
- 7.145.740 lei
- Stocuri
- 794.351 lei
- Creanțe
- 5.724.733 lei
- Casa și conturi la bănci
- 626.656 lei
- Datorii
- 8.395.831 lei
- Capitaluri
- 1.676.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.796.959 lei
- Venituri totale
- 8.802.599 lei
- Cheltuieli totale
- 8.083.630 lei
- Profit brut
- 718.969 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 626.202 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 8.464.895 lei
- Active circulante
- 2.375.404 lei
- Stocuri
- 538.899 lei
- Creanțe
- 221.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.614.941 lei
- Datorii
- 10.131.116 lei
- Capitaluri
- 709.183 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.476.372 lei
- Venituri totale
- 3.476.474 lei
- Cheltuieli totale
- 3.350.104 lei
- Profit brut
- 126.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.186.115 lei
- Active circulante
- 720.851 lei
- Stocuri
- 494.225 lei
- Creanțe
- 192.695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.931 lei
- Datorii
- 7.823.985 lei
- Capitaluri
- 82.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.157 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.157 lei
- Active imobilizate
- 1.270.905 lei
- Active circulante
- 550.708 lei
- Stocuri
- 529.284 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 21.424 lei
- Datorii
- 1.822.570 lei
- Capitaluri
- -957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 12 cumpărături directe, de la 7 autorități contractante (2024–2026) · valoare însumată de cel mult 158 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU3 atribuiri · cel mult 140 mii lei
- Scoala Gimnazială Alexandru Stefulescu2 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA VOIEVOD LITOVOI2 atribuiri · cel mult 4 mii lei
- Primaria Sacelu2 atribuiri · cel mult 3 mii lei
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.JIUo atribuire · cel mult 2 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA PADESo atribuire · cel mult 1.229 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii Medicina Muncii
52.250 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 85147000-1 Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de medicina muncii
1.560 lei · Primaria Sacelu · CPV 85147000-1 Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Control medical periodic medicina muncii
2.125 lei · SCOALA GIMNAZIALA VOIEVOD LITOVOI · CPV 85147000-1 Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII MEDICINA MUNCII
3.264 lei · Scoala Gimnazială Alexandru Stefulescu · CPV 85147000-1 Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii medicina muncii
45.600 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 85147000-1 Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 27 mai 2024 și 8 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului