FINISAJE PABLO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rebra, Comuna Rebra, înmatriculată la 16 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- FINISAJE PABLO S.R.L.
- CUI
- 47829561
- Nr. înmatriculare
- J2023000273069
- EUID
- ROONRC.J2023000273069
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 253, Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427235
Contact
- Telefon
- 0734 327 262
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 septembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 11 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MUREȘAN PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4339, județul Bistrița-Năsăud. Locul 8.055 din 9.250 în tot județul, și locul 1.786 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.802 lei | -136.817 lei | 3 | 186.028 lei | 304.157 lei | -247.787 lei |
| 2024 | 29.181 lei | -100.079 lei | 3 | 442.401 lei | 374.399 lei | -110.970 lei |
| 2023 | 1.000 lei | -11.091 lei | 1 | 24.581 lei | 35.472 lei | -10.891 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.802 lei
- Venituri totale
- 124.804 lei
- Cheltuieli totale
- 261.621 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 136.817 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 136.817 lei
- Active imobilizate
- 177.195 lei
- Active circulante
- 8.833 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.833 lei
- Datorii
- 304.157 lei
- Capitaluri
- -247.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.181 lei
- Venituri totale
- 85.481 lei
- Cheltuieli totale
- 185.560 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100.079 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100.079 lei
- Active imobilizate
- 226.397 lei
- Active circulante
- 216.004 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 193.836 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.168 lei
- Datorii
- 374.399 lei
- Capitaluri
- -110.970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.000 lei
- Venituri totale
- 1.000 lei
- Cheltuieli totale
- 12.091 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.091 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.091 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.581 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.581 lei
- Datorii
- 35.472 lei
- Capitaluri
- -10.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 33 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului