FINHOLD MCI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 21 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FINHOLD MCI S.R.L.
- CUI
- 45092705
- Nr. înmatriculare
- J2021003591221
- EUID
- ROONRC.J2021003591221
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Grigore Ghica Vodă, nr. 17, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MANOLACHE MIHAI-IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 7 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6420, județul Iași. Locul 23.604 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 95.345 lei | 0 | 283.359 lei | 176.839 lei | 106.520 lei |
| 2024 | 0 lei | 366.892 lei | 1 | 406.938 lei | 0 lei | 406.938 lei |
| 2023 | 170.841 lei | 974.921 lei | 1 | 3.333.623 lei | 2.343.659 lei | 989.964 lei |
| 2022 | 113.080 lei | 27.586 lei | 1 | 1.783.231 lei | 1.469.688 lei | 313.543 lei |
| 2021 | 10.300 lei | -23.418 lei | 1 | 295.309 lei | 18.727 lei | 276.582 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 104.869 lei
- Cheltuieli totale
- 6.447 lei
- Profit brut
- 98.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 282.202 lei
- Active circulante
- 1.157 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.157 lei
- Datorii
- 176.839 lei
- Capitaluri
- 106.520 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 844.098 lei
- Cheltuieli totale
- 477.206 lei
- Profit brut
- 366.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 366.892 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 380.980 lei
- Active circulante
- 25.958 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.958 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 406.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.841 lei
- Venituri totale
- 1.290.259 lei
- Cheltuieli totale
- 311.353 lei
- Profit brut
- 978.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 974.921 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.282.190 lei
- Active circulante
- 51.433 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.433 lei
- Datorii
- 2.343.659 lei
- Capitaluri
- 989.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.080 lei
- Venituri totale
- 147.600 lei
- Cheltuieli totale
- 118.720 lei
- Profit brut
- 28.880 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.586 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.750.214 lei
- Active circulante
- 33.017 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.017 lei
- Datorii
- 1.469.688 lei
- Capitaluri
- 313.543 lei
- Capital subscris vărsat
- 300.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.300 lei
- Venituri totale
- 10.300 lei
- Cheltuieli totale
- 33.617 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.317 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.418 lei
- Active imobilizate
- 180.961 lei
- Active circulante
- 114.348 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 10.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.048 lei
- Datorii
- 18.727 lei
- Capitaluri
- 276.582 lei
- Capital subscris vărsat
- 300.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6421 · Activități ale holding-urilor (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului