FINANȚARE EUROPEANĂ SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgoviște, înmatriculată la 16 martie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- FINANȚARE EUROPEANĂ SRL
- CUI
- 25294572
- Nr. înmatriculare
- J2009000219153
- EUID
- ROONRC.J2009000219153
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2009
Sediu social
- Adresă
- COCONILOR, nr. 13, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
Contact
- Telefon
- 0723 482 818
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 noiembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 24 iun)
- Inactiv fiscal
- da (din 24 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 30.11.2010
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DULAMĂ THEODORA ALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -92 lei | 0 | 14.866 lei | 13.061 lei | 1.805 lei |
| 2019 | 1.008 lei | -1.942 lei | 0 | 263.116 lei | 0 lei | 263.116 lei |
| 2018 | — | -2.448 lei | — | 265.059 lei | 0 lei | 265.059 lei |
| 2017 | 840 lei | -1.715 lei | 0 | 267.505 lei | 0 lei | 267.505 lei |
| 2016 | 1.333 lei | -3.072 lei | 0 | 269.230 lei | 10 lei | 269.220 lei |
| 2015 | 212.224 lei | 35.995 lei | 2 | 275.409 lei | 3.116 lei | 272.293 lei |
| 2014 | 207.153 lei | 62.476 lei | 0 | 238.807 lei | 2.509 lei | 236.298 lei |
| 2013 | 261.194 lei | 59.313 lei | 0 | 174.598 lei | 776 lei | 173.822 lei |
| 2012 | 207.932 lei | 94.807 lei | — | 240.934 lei | 126.425 lei | 114.509 lei |
| 2011 | 118.523 lei | 19.844 lei | — | 131.551 lei | 111.849 lei | 19.702 lei |
| 2010 | — | -342 lei | — | 1.858 lei | 2.000 lei | -142 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 92 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 92 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 92 lei
- Active imobilizate
- 413 lei
- Active circulante
- 14.453 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.062 lei
- Datorii
- 13.061 lei
- Capitaluri
- 1.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.008 lei
- Venituri totale
- 1.008 lei
- Cheltuieli totale
- 2.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.911 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.942 lei
- Active imobilizate
- 413 lei
- Active circulante
- 262.703 lei
- Stocuri
- 92 lei
- Creanțe
- 1.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 261.220 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 263.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.448 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.448 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.448 lei
- Active imobilizate
- 413 lei
- Active circulante
- 264.646 lei
- Stocuri
- 92 lei
- Creanțe
- 1.803 lei
- Casa și conturi la bănci
- 262.751 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 265.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6492 · Alte activități de creditare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.