FILIP MEDIȘA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Medișa, Comuna Viile Satu Mare, înmatriculată la 8 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- FILIP MEDIȘA S.R.L.
- CUI
- 49083254
- Nr. înmatriculare
- J2023001008303
- EUID
- ROONRC.J2023001008303
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Boieriște, nr. 136, Sat Medișa, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Sat Medișa, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare
- Cod poștal
- 447362
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CHERECHEȘ VIORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 3 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0145, județul Satu Mare. Locul 461 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.557.933 lei | -916.483 lei | 1 | 702.229 lei | 1.614.043 lei | -911.814 lei |
| 2024 | 5.257.650 lei | 4.469 lei | 0 | 90.769 lei | 86.100 lei | 4.669 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.557.933 lei
- Venituri totale
- 8.017.208 lei
- Cheltuieli totale
- 8.933.691 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 916.483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 916.483 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 702.229 lei
- Stocuri
- 530.000 lei
- Creanțe
- 153.133 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.096 lei
- Datorii
- 1.614.043 lei
- Capitaluri
- -911.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.257.650 lei
- Venituri totale
- 5.968.130 lei
- Cheltuieli totale
- 5.961.600 lei
- Profit brut
- 6.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.469 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 90.769 lei
- Stocuri
- 30.000 lei
- Creanțe
- 56.054 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.715 lei
- Datorii
- 86.100 lei
- Capitaluri
- 4.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0145 · Creșterea ovinelor și caprinelor (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului