FIDELIS ESTATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Balotești, Comuna Balotești, înmatriculată la 21 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FIDELIS ESTATE S.R.L.
- CUI
- 45677920
- Nr. înmatriculare
- J23/1172/2022
- EUID
- ROONRC.J23/1172/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- IRIS, nr. 17, Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
- Localitate
- Sat Balotești, Comuna Balotești, Ilfov
- Cod poștal
- 77015
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETREA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 460 din 735 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Ilfov, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 24.017 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.793 lei | -39.061 lei | 2 | 1.752.236 lei | 96.384 lei | 1.657.364 lei |
| 2024 | 162.477 lei | -46.650 lei | 2 | 1.782.315 lei | 87.925 lei | 1.695.852 lei |
| 2023 | 2.193.717 lei | 1.863.562 lei | 2 | 1.120.633 lei | 191.803 lei | 1.622.252 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 183.793 lei
- Venituri totale
- 183.793 lei
- Cheltuieli totale
- 221.108 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.315 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.061 lei
- Active imobilizate
- 1.722.367 lei
- Active circulante
- 29.869 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.487 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.382 lei
- Datorii
- 96.384 lei
- Capitaluri
- 1.657.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.477 lei
- Venituri totale
- 162.929 lei
- Cheltuieli totale
- 208.197 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.268 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.650 lei
- Active imobilizate
- 1.768.853 lei
- Active circulante
- 13.462 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.996 lei
- Datorii
- 87.925 lei
- Capitaluri
- 1.695.852 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.193.717 lei
- Venituri totale
- 2.193.717 lei
- Cheltuieli totale
- 308.657 lei
- Profit brut
- 1.885.060 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.863.562 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.108.201 lei
- Active circulante
- 12.432 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.436 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.996 lei
- Datorii
- 191.803 lei
- Capitaluri
- 1.622.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului