FIBCOR BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sânpaul, Comuna Șofronea, înmatriculată la 12 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- FIBCOR BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 39616775
- Nr. înmatriculare
- J2/1124/2018
- EUID
- ROONRC.J2/1124/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- 1, nr. 7, Sat Sânpaul, Comuna Șofronea, Arad
- Localitate
- Sat Sânpaul, Comuna Șofronea, Arad
- Cod poștal
- 317351
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICA CORNEL-IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Arad; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.426 lei | -28.591 lei | 1 | 7.029 lei | 61.556 lei | -54.527 lei |
| 2023 | 169.584 lei | -11.600 lei | 3 | 6.886 lei | 32.823 lei | -25.937 lei |
| 2022 | 118.367 lei | -4.635 lei | 3 | 8.876 lei | 23.212 lei | -14.336 lei |
| 2021 | 103.584 lei | -24.358 lei | 2 | 21.224 lei | 30.924 lei | -9.700 lei |
| 2020 | 166.642 lei | 778 lei | 3 | 23.768 lei | 9.111 lei | 14.657 lei |
| 2019 | 87.230 lei | -13.982 lei | 2 | 22.509 lei | 8.630 lei | 13.879 lei |
| 2018 | 80.200 lei | 51.661 lei | 2 | 58.299 lei | 6.438 lei | 51.861 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.426 lei
- Venituri totale
- 109.426 lei
- Cheltuieli totale
- 136.923 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.497 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.591 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.029 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.029 lei
- Datorii
- 61.556 lei
- Capitaluri
- -54.527 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.584 lei
- Venituri totale
- 169.584 lei
- Cheltuieli totale
- 179.488 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.904 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.600 lei
- Active imobilizate
- 2.462 lei
- Active circulante
- 4.424 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.424 lei
- Datorii
- 32.823 lei
- Capitaluri
- -25.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.367 lei
- Venituri totale
- 118.367 lei
- Cheltuieli totale
- 121.818 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.451 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.635 lei
- Active imobilizate
- 4.926 lei
- Active circulante
- 3.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.950 lei
- Datorii
- 23.212 lei
- Capitaluri
- -14.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.584 lei
- Venituri totale
- 103.584 lei
- Cheltuieli totale
- 126.906 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.322 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.358 lei
- Active imobilizate
- 7.388 lei
- Active circulante
- 13.836 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.836 lei
- Datorii
- 30.924 lei
- Capitaluri
- -9.700 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 166.642 lei
- Venituri totale
- 166.642 lei
- Cheltuieli totale
- 164.254 lei
- Profit brut
- 2.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 778 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.850 lei
- Active circulante
- 13.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.918 lei
- Datorii
- 9.111 lei
- Capitaluri
- 14.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.230 lei
- Venituri totale
- 87.291 lei
- Cheltuieli totale
- 100.400 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.109 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.982 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.288 lei
- Datorii
- 8.630 lei
- Capitaluri
- 13.879 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.200 lei
- Venituri totale
- 80.200 lei
- Cheltuieli totale
- 27.737 lei
- Profit brut
- 52.463 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.661 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.299 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.099 lei
- Datorii
- 6.438 lei
- Capitaluri
- 51.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului