FGV REAL ESTATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 6 februarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- FGV REAL ESTATE S.R.L.
- CUI
- 49540658
- Nr. înmatriculare
- J2024002437402
- EUID
- ROONRC.J2024002437402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 februarie 2024
Sediu social
- Adresă
- MITROPOLITUL VARLAAM, nr. 101, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12902
Contact
- Telefon
- 0722 274 404
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 29 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.02.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CHRELIAS VASILEIOS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.458 din 3.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, municipiul București, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 93.833 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 56%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.075 lei | -299.416 lei | 1 | 5.424.852 lei | 166.691 lei | 5.272.878 lei |
| 2024 | 63.049 lei | -162.736 lei | 1 | 4.414.295 lei | 63.927 lei | 4.472.294 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.075 lei
- Venituri totale
- 113.098 lei
- Cheltuieli totale
- 412.514 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 299.416 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 299.416 lei
- Active imobilizate
- 5.009.437 lei
- Active circulante
- 415.415 lei
- Stocuri
- 155 lei
- Creanțe
- 82.939 lei
- Casa și conturi la bănci
- 332.321 lei
- Datorii
- 166.691 lei
- Capitaluri
- 5.272.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.735.030 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.049 lei
- Venituri totale
- 64.448 lei
- Cheltuieli totale
- 227.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 162.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 162.736 lei
- Active imobilizate
- 4.371.191 lei
- Active circulante
- 43.104 lei
- Stocuri
- 3.406 lei
- Creanțe
- 14.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.993 lei
- Datorii
- 63.927 lei
- Capitaluri
- 4.472.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.635.030 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA