FERTINOVA INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 17 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FERTINOVA INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 46665207
- Nr. înmatriculare
- J40/15967/2022
- EUID
- ROONRC.J40/15967/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 august 2022
Sediu social
- Adresă
- PARFUMULUI, nr. 4, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30843
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- URZICĂ CRISTIAN-AUREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 90 din 118 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4675, municipiul București, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 92.722 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.120 lei | 66.776 lei | — | 57.070 lei | 56.345 lei | 733 lei |
| 2024 | 84.250 lei | -66.283 lei | 1 | 949 lei | 67.000 lei | -66.043 lei |
| 2023 | 2.107.665 lei | 1.319.805 lei | 1 | 2.310.296 lei | 829.546 lei | 1.480.758 lei |
| 2022 | 2.798.575 lei | 1.477.780 lei | 1 | 1.791.374 lei | 313.394 lei | 1.477.980 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.120 lei
- Venituri totale
- 101.129 lei
- Cheltuieli totale
- 31.057 lei
- Profit brut
- 70.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57.070 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 56.143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 927 lei
- Datorii
- 56.345 lei
- Capitaluri
- 733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.250 lei
- Venituri totale
- 95.682 lei
- Cheltuieli totale
- 161.965 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 66.283 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 66.283 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 949 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 308 lei
- Casa și conturi la bănci
- 641 lei
- Datorii
- 67.000 lei
- Capitaluri
- -66.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.107.665 lei
- Venituri totale
- 2.108.922 lei
- Cheltuieli totale
- 771.191 lei
- Profit brut
- 1.337.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.319.805 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.310.296 lei
- Stocuri
- 95.558 lei
- Creanțe
- 2.212.498 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.240 lei
- Datorii
- 829.546 lei
- Capitaluri
- 1.480.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului