FEFE MICRO POWER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Borsa, Oraș Borșa, înmatriculată la 22 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FEFE MICRO POWER S.R.L.
- CUI
- 46690111
- Nr. înmatriculare
- J2022001678248
- EUID
- ROONRC.J2022001678248
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 august 2022
Sediu social
- Adresă
- ENERGIEI, nr. 88, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Localitate
- Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Cod poștal
- 435200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FEȘTEU DAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 109 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4332, județul Maramureș, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 7.690 din 13.678 în tot județul, și locul 5.707 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 178.477 lei | 315 lei | 1 | 91.786 lei | 4.808 lei | 86.978 lei |
| 2024 | 183.782 lei | 3.058 lei | 1 | 91.938 lei | 5.275 lei | 86.663 lei |
| 2023 | 249.490 lei | 15.897 lei | 1 | 138.309 lei | 4.704 lei | 133.605 lei |
| 2022 | 140.232 lei | 117.508 lei | — | 120.817 lei | 3.109 lei | 117.708 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 178.477 lei
- Venituri totale
- 178.477 lei
- Cheltuieli totale
- 176.378 lei
- Profit brut
- 2.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.952 lei
- Active circulante
- 68.834 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.347 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.487 lei
- Datorii
- 4.808 lei
- Capitaluri
- 86.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 183.782 lei
- Venituri totale
- 186.282 lei
- Cheltuieli totale
- 181.386 lei
- Profit brut
- 4.896 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.058 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.152 lei
- Active circulante
- 58.786 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.301 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.485 lei
- Datorii
- 5.275 lei
- Capitaluri
- 86.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 249.490 lei
- Venituri totale
- 249.490 lei
- Cheltuieli totale
- 231.025 lei
- Profit brut
- 18.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.897 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 138.309 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.477 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.832 lei
- Datorii
- 4.704 lei
- Capitaluri
- 133.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 140.232 lei
- Venituri totale
- 140.232 lei
- Cheltuieli totale
- 18.517 lei
- Profit brut
- 121.715 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.508 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 120.817 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.649 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.168 lei
- Datorii
- 3.109 lei
- Capitaluri
- 117.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului