FEDAK PREMIUM LAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Băneasa, înmatriculată la 3 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FEDAK PREMIUM LAND S.R.L.
- CUI
- 46950130
- Nr. înmatriculare
- J2022003620135
- EUID
- ROONRC.J2022003620135
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Iasomiei, nr. 5, LOT 2, Comuna Băneasa, Constanța
- Localitate
- Comuna Băneasa, Constanța
- Cod poștal
- 907035
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BANU FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 272 din 336 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Constanța, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 19.341 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71.536 lei | -6.848 lei | 1 | 13.243 lei | 25.570 lei | -12.327 lei |
| 2024 | 76.889 lei | 11.540 lei | 1 | 19.185 lei | 24.664 lei | -5.479 lei |
| 2023 | 42.892 lei | -14.673 lei | 1 | 6.970 lei | 23.989 lei | -17.019 lei |
| 2022 | 5.085 lei | -2.545 lei | 1 | 5.713 lei | 8.058 lei | -2.345 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.536 lei
- Venituri totale
- 71.560 lei
- Cheltuieli totale
- 77.692 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.132 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.848 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.243 lei
- Stocuri
- 21 lei
- Creanțe
- 1.939 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.283 lei
- Datorii
- 25.570 lei
- Capitaluri
- -12.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.889 lei
- Venituri totale
- 76.941 lei
- Cheltuieli totale
- 64.630 lei
- Profit brut
- 12.311 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.185 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.185 lei
- Datorii
- 24.664 lei
- Capitaluri
- -5.479 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.892 lei
- Venituri totale
- 42.892 lei
- Cheltuieli totale
- 57.133 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.241 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.673 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.970 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 240 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.730 lei
- Datorii
- 23.989 lei
- Capitaluri
- -17.019 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.085 lei
- Venituri totale
- 5.087 lei
- Cheltuieli totale
- 7.581 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.494 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.545 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.713 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.713 lei
- Datorii
- 8.058 lei
- Capitaluri
- -2.345 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului