FAT CAT ADVERTISING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 8 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- FAT CAT ADVERTISING S.R.L.
- CUI
- 26117951
- Nr. înmatriculare
- J29/23/2018
- EUID
- ROONRC.J29/23/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 51, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 105600
Contact
- Telefon
- 0724 255 778
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 16 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 05.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VASILOIU VALENTIN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -28.860 lei | 1 | 766 lei | 61.853 lei | -61.087 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 766 lei | 32.993 lei | -32.227 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 766 lei | 32.993 lei | -32.227 lei |
| 2022 | — | -250 lei | — | 806 lei | 32.992 lei | -32.186 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 806 lei | 32.742 lei | -31.936 lei |
| 2019 | — | -122 lei | — | 806 lei | 32.742 lei | -31.936 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 806 lei | 32.620 lei | -31.814 lei |
| 2017 | 0 lei | -6.028 lei | — | 37.716 lei | 36.537 lei | -32.666 lei |
| 2016 | 0 lei | -6.028 lei | — | 37.716 lei | 36.537 lei | -32.666 lei |
| 2015 | 0 lei | -6.028 lei | — | 37.716 lei | 36.537 lei | -32.666 lei |
| 2014 | 0 lei | -6.028 lei | — | 37.716 lei | 36.537 lei | -32.666 lei |
| 2013 | 0 lei | -6.028 lei | — | 37.716 lei | 36.537 lei | -32.666 lei |
| 2012 | 0 lei | -6.028 lei | 0 | 37.716 lei | 36.537 lei | -32.666 lei |
| 2011 | 13.128 lei | -33.862 lei | 1 | 38.418 lei | 31.212 lei | -26.639 lei |
| 2010 | 60.958 lei | -3.953 lei | 1 | 29.625 lei | 22.402 lei | 7.223 lei |
| 2009 | 14.814 lei | 10.976 lei | 1 | 14.218 lei | 3.042 lei | 11.176 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 28.860 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.860 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.860 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 61.853 lei
- Capitaluri
- -61.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 32.993 lei
- Capitaluri
- -32.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 32.993 lei
- Capitaluri
- -32.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 250 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 40 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 32.992 lei
- Capitaluri
- -32.186 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 40 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 32.742 lei
- Capitaluri
- -31.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 122 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 122 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 122 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 40 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 32.742 lei
- Capitaluri
- -31.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 40 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 32.620 lei
- Capitaluri
- -31.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- -6.028 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.028 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 36.950 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.733 lei
- Datorii
- 36.537 lei
- Capitaluri
- -32.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- -6.028 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.028 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 36.950 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.733 lei
- Datorii
- 36.537 lei
- Capitaluri
- -32.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- -6.028 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.028 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 36.950 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.733 lei
- Datorii
- 36.537 lei
- Capitaluri
- -32.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- -6.028 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.028 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 36.950 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.733 lei
- Datorii
- 36.537 lei
- Capitaluri
- -32.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- -6.028 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.028 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 36.950 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.733 lei
- Datorii
- 36.537 lei
- Capitaluri
- -32.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.028 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.028 lei
- Active imobilizate
- 766 lei
- Active circulante
- 36.950 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.733 lei
- Datorii
- 36.537 lei
- Capitaluri
- -32.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.128 lei
- Venituri totale
- 13.132 lei
- Cheltuieli totale
- 46.994 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.862 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.862 lei
- Active imobilizate
- 1.404 lei
- Active circulante
- 37.014 lei
- Stocuri
- 16.511 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.797 lei
- Datorii
- 31.212 lei
- Capitaluri
- -26.639 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 60.958 lei
- Venituri totale
- 61.508 lei
- Cheltuieli totale
- 63.658 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 2.150 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 3.953 lei
- Active imobilizate
- 3.064 lei
- Active circulante
- 26.561 lei
- Stocuri
- 12.605 lei
- Creanțe
- 11.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.371 lei
- Datorii
- 22.402 lei
- Capitaluri
- 7.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.814 lei
- Venituri totale
- 14.816 lei
- Cheltuieli totale
- 3.396 lei
- Profit brut
- 11.420 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 10.976 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 370 lei
- Active circulante
- 13.848 lei
- Stocuri
- 511 lei
- Creanțe
- 848 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.489 lei
- Datorii
- 3.042 lei
- Capitaluri
- 11.176 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1811 · Tipărirea ziarelor (CAEN Rev.2)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1813 · Servicii pregătitoare pentru pretipărire (CAEN Rev.2)
- 1814 · Legătorie și servicii conexe (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5812 · Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9312 · Activități ale cluburilor sportive (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Reactivată fiscal de ANAF
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2013
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA