FASTDEPANHOME S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, înmatriculată la 30 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FASTDEPANHOME S.R.L.
- CUI
- 46743380
- Nr. înmatriculare
- J29/2510/2022
- EUID
- ROONRC.J29/2510/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2022
Sediu social
- Adresă
- 104, nr. 1, Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova
- Localitate
- Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova
- Cod poștal
- 107160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BANU ȘTEFAN ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9522, județul Prahova. Locul 11.174 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 59%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 226.362 lei | -7.475 lei | 1 | 27.762 lei | 6.649 lei | 21.113 lei |
| 2024 | 142.111 lei | 24.089 lei | 1 | 38.489 lei | 9.900 lei | 28.589 lei |
| 2023 | 92.546 lei | 4.227 lei | — | 11.200 lei | 6.700 lei | 4.500 lei |
| 2022 | 21.178 lei | 73 lei | — | 8.818 lei | 8.545 lei | 273 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 226.362 lei
- Venituri totale
- 226.362 lei
- Cheltuieli totale
- 233.564 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.202 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.475 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.762 lei
- Stocuri
- 8.271 lei
- Creanțe
- 1.299 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.192 lei
- Datorii
- 6.649 lei
- Capitaluri
- 21.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.111 lei
- Venituri totale
- 142.386 lei
- Cheltuieli totale
- 113.676 lei
- Profit brut
- 28.710 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.489 lei
- Stocuri
- 17.973 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.516 lei
- Datorii
- 9.900 lei
- Capitaluri
- 28.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.546 lei
- Venituri totale
- 93.149 lei
- Cheltuieli totale
- 88.226 lei
- Profit brut
- 4.923 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.783 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.417 lei
- Datorii
- 6.700 lei
- Capitaluri
- 4.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.178 lei
- Venituri totale
- 21.178 lei
- Cheltuieli totale
- 20.960 lei
- Profit brut
- 218 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.818 lei
- Stocuri
- 2.400 lei
- Creanțe
- 4.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.853 lei
- Datorii
- 8.545 lei
- Capitaluri
- 273 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 9521 · Repararea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului