FARMCRIMIH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 24 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FARMCRIMIH S.R.L.
- CUI
- 44485374
- Nr. înmatriculare
- J9/531/2021
- EUID
- ROONRC.J9/531/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- SEBEȘULUI, nr. 107, bl. A31, sc. 1, et. 1, ap. 1, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
- Cod poștal
- 810313
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHALACHE MARIUS-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 27 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4621, județul Brăila, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 169 din 6.848 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 251%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.103.431 lei | 146.853 lei | 1 | 4.214.745 lei | 3.910.455 lei | 304.290 lei |
| 2024 | 3.159.720 lei | 152.553 lei | 1 | 2.038.424 lei | 1.880.987 lei | 157.437 lei |
| 2023 | 2.418.466 lei | 7.783 lei | 1 | 940.374 lei | 935.490 lei | 4.884 lei |
| 2022 | — | -2.467 lei | — | 2.601 lei | 5.500 lei | -2.899 lei |
| 2021 | — | -632 lei | 1 | 68 lei | 500 lei | -432 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.103.431 lei
- Venituri totale
- 11.562.258 lei
- Cheltuieli totale
- 11.380.280 lei
- Profit brut
- 181.978 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 146.853 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 164.135 lei
- Active circulante
- 4.050.610 lei
- Stocuri
- 1.151.837 lei
- Creanțe
- 2.851.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.601 lei
- Datorii
- 3.910.455 lei
- Capitaluri
- 304.290 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.159.720 lei
- Venituri totale
- 3.175.466 lei
- Cheltuieli totale
- 2.989.610 lei
- Profit brut
- 185.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 152.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.103 lei
- Active circulante
- 1.991.321 lei
- Stocuri
- 730.102 lei
- Creanțe
- 1.247.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.808 lei
- Datorii
- 1.880.987 lei
- Capitaluri
- 157.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.418.466 lei
- Venituri totale
- 2.418.609 lei
- Cheltuieli totale
- 2.405.602 lei
- Profit brut
- 13.007 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.783 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.889 lei
- Active circulante
- 879.485 lei
- Stocuri
- 346.099 lei
- Creanțe
- 502.963 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.423 lei
- Datorii
- 935.490 lei
- Capitaluri
- 4.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0164 · Pregătirea semințelor (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului