FANTAZIA PR BOUTIQUE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 20 iunie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- FANTAZIA PR BOUTIQUE SRL
- CUI
- 21966697
- Nr. înmatriculare
- J40/11890/2007
- EUID
- ROONRC.J40/11890/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iunie 2007
Sediu social
- Adresă
- Brândușelor, nr. 7, bl. G3, sc. 1, et. 3, ap. 16, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31254
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 iun)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 30 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 13.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PANFIL OANA - LILIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 983 din 4.538 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, municipiul București, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 32.779 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 844.962 lei | 289.993 lei | 1 | 282.995 lei | 43.823 lei | 239.172 lei |
| 2024 | 614.952 lei | 129.591 lei | 1 | 81.491 lei | 132.312 lei | -50.821 lei |
| 2023 | 631.620 lei | -135.509 lei | 2 | 87.760 lei | 268.172 lei | -180.412 lei |
| 2022 | 1.290.245 lei | -45.383 lei | 3 | 388.073 lei | 432.976 lei | -44.903 lei |
| 2021 | 2.132.565 lei | 780.233 lei | 2 | 1.005.574 lei | 224.861 lei | 780.713 lei |
| 2020 | 770.087 lei | 205.347 lei | 4 | 268.500 lei | 64.373 lei | 205.827 lei |
| 2019 | 1.230.761 lei | 168.242 lei | 8 | 309.376 lei | 142.492 lei | 168.722 lei |
| 2018 | 1.165.464 lei | 133.013 lei | 8 | 305.954 lei | 174.315 lei | 133.493 lei |
| 2017 | 1.773.562 lei | 330.750 lei | 7 | 559.929 lei | 229.796 lei | 331.230 lei |
| 2016 | 1.127.176 lei | 385.733 lei | 3 | 484.995 lei | 98.782 lei | 386.213 lei |
| 2015 | 590.765 lei | 153.748 lei | 1 | 405.307 lei | 190.652 lei | 214.678 lei |
| 2014 | 288.093 lei | 82.271 lei | 1 | 108.776 lei | 48.046 lei | 60.730 lei |
| 2013 | 70.831 lei | -14.389 lei | 4 | 39.040 lei | 60.581 lei | -21.541 lei |
| 2012 | 98.128 lei | 6.782 lei | 2 | 43.738 lei | 50.890 lei | -7.152 lei |
| 2011 | 2.813 lei | -8.249 lei | 1 | 22.134 lei | 36.068 lei | -13.934 lei |
| 2010 | 5.284 lei | 1.303 lei | 1 | 18.215 lei | 23.900 lei | -5.685 lei |
| 2009 | 8.858 lei | -28.446 lei | 1 | 32.745 lei | 39.733 lei | -6.988 lei |
| 2008 | 206.941 lei | 2.999 lei | 1 | 48.080 lei | 26.621 lei | 21.459 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 844.962 lei
- Venituri totale
- 850.344 lei
- Cheltuieli totale
- 537.757 lei
- Profit brut
- 312.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 289.993 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 514 lei
- Active circulante
- 282.481 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 261.308 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.173 lei
- Datorii
- 43.823 lei
- Capitaluri
- 239.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 614.952 lei
- Venituri totale
- 614.957 lei
- Cheltuieli totale
- 469.059 lei
- Profit brut
- 145.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.591 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.878 lei
- Active circulante
- 79.613 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 74.527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.086 lei
- Datorii
- 132.312 lei
- Capitaluri
- -50.821 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 631.620 lei
- Venituri totale
- 632.053 lei
- Cheltuieli totale
- 761.242 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 129.189 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 135.509 lei
- Active imobilizate
- 10.365 lei
- Active circulante
- 77.395 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 62.306 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.089 lei
- Datorii
- 268.172 lei
- Capitaluri
- -180.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.290.245 lei
- Venituri totale
- 1.291.765 lei
- Cheltuieli totale
- 1.324.230 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.465 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.383 lei
- Active imobilizate
- 20.603 lei
- Active circulante
- 367.470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 188.737 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.733 lei
- Datorii
- 432.976 lei
- Capitaluri
- -44.903 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.132.565 lei
- Venituri totale
- 2.132.667 lei
- Cheltuieli totale
- 1.331.535 lei
- Profit brut
- 801.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 780.233 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.268 lei
- Active circulante
- 992.306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 450.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 541.586 lei
- Datorii
- 224.861 lei
- Capitaluri
- 780.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 770.087 lei
- Venituri totale
- 770.087 lei
- Cheltuieli totale
- 557.574 lei
- Profit brut
- 212.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.607 lei
- Active circulante
- 262.893 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 123.929 lei
- Casa și conturi la bănci
- 138.964 lei
- Datorii
- 64.373 lei
- Capitaluri
- 205.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.230.761 lei
- Venituri totale
- 1.232.794 lei
- Cheltuieli totale
- 1.052.224 lei
- Profit brut
- 180.570 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 168.242 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.190 lei
- Active circulante
- 298.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 218.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.584 lei
- Datorii
- 142.492 lei
- Capitaluri
- 168.722 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.165.464 lei
- Venituri totale
- 1.166.399 lei
- Cheltuieli totale
- 1.021.722 lei
- Profit brut
- 144.677 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.013 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.604 lei
- Active circulante
- 277.350 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 239.137 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.213 lei
- Datorii
- 174.315 lei
- Capitaluri
- 133.493 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.773.562 lei
- Venituri totale
- 1.773.651 lei
- Cheltuieli totale
- 1.384.555 lei
- Profit brut
- 389.096 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 330.750 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.661 lei
- Active circulante
- 520.268 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 398.317 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.951 lei
- Datorii
- 229.796 lei
- Capitaluri
- 331.230 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.127.176 lei
- Venituri totale
- 1.127.176 lei
- Cheltuieli totale
- 667.292 lei
- Profit brut
- 459.884 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 385.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.734 lei
- Active circulante
- 468.261 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 233.863 lei
- Casa și conturi la bănci
- 207.398 lei
- Datorii
- 98.782 lei
- Capitaluri
- 386.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 590.765 lei
- Venituri totale
- 590.765 lei
- Cheltuieli totale
- 407.414 lei
- Profit brut
- 183.351 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 153.748 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 405.307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 131.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 273.955 lei
- Datorii
- 190.652 lei
- Capitaluri
- 214.678 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 288.093 lei
- Venituri totale
- 288.096 lei
- Cheltuieli totale
- 195.725 lei
- Profit brut
- 92.371 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.271 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108.776 lei
- Stocuri
- 2.610 lei
- Creanțe
- 24.819 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.347 lei
- Datorii
- 48.046 lei
- Capitaluri
- 60.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 70.831 lei
- Venituri totale
- 82.732 lei
- Cheltuieli totale
- 97.121 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.389 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.389 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.040 lei
- Stocuri
- 2.481 lei
- Creanțe
- 24.180 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.379 lei
- Datorii
- 60.581 lei
- Capitaluri
- -21.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 98.128 lei
- Venituri totale
- 98.133 lei
- Cheltuieli totale
- 91.351 lei
- Profit brut
- 6.782 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.738 lei
- Stocuri
- 1.773 lei
- Creanțe
- 30.634 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.331 lei
- Datorii
- 50.890 lei
- Capitaluri
- -7.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.813 lei
- Venituri totale
- 2.813 lei
- Cheltuieli totale
- 11.038 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.225 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.249 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.134 lei
- Stocuri
- 315 lei
- Creanțe
- 10.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.483 lei
- Datorii
- 36.068 lei
- Capitaluri
- -13.934 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.284 lei
- Venituri totale
- 8.812 lei
- Cheltuieli totale
- 6.011 lei
- Profit brut
- 2.801 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.303 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.215 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 933 lei
- Datorii
- 23.900 lei
- Capitaluri
- -5.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.858 lei
- Venituri totale
- 11.778 lei
- Cheltuieli totale
- 35.739 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 23.961 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 28.446 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.745 lei
- Stocuri
- 2.994 lei
- Creanțe
- 24.072 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.679 lei
- Datorii
- 39.733 lei
- Capitaluri
- -6.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 206.941 lei
- Venituri totale
- 221.999 lei
- Cheltuieli totale
- 213.444 lei
- Profit brut
- 8.555 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 2.999 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.080 lei
- Stocuri
- 2.983 lei
- Creanțe
- 44.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 868 lei
- Datorii
- 26.621 lei
- Capitaluri
- 21.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 55 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- ASOCIATIA PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI DIN ORADEA SI REGIUNEo atribuire · cel mult 55 mii lei
Ultima atribuire
- T2 2020Cumpărare directă nr. DA25827635
Servicii de promovare - lansare și comunicare brand Oradea în social media
55.130,40 lei · ASOCIATIA PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI DIN ORADEA SI REGIUNE · CPV 79342200-5 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2341 · Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5812 · Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare (CAEN Rev.2)
- 5813 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6391 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (9)
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului