FAMDAV DIACOS 27 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 8 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FAMDAV DIACOS 27 S.R.L.
- CUI
- 43872836
- Nr. înmatriculare
- J8/715/2021
- EUID
- ROONRC.J8/715/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI, nr. 96, bl. 206, sc. B, ap. 44, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DAVID COSMIN — administrator
- DAVID DIANA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 39 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8211, județul Brașov, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 10.871 din 25.588 în tot județul, și locul 5.461 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290.266 lei | 118.504 lei | 2 | 178.278 lei | 57.896 lei | 120.382 lei |
| 2024 | 253.049 lei | 173.088 lei | 1 | 183.810 lei | 8.932 lei | 174.878 lei |
| 2023 | 278.149 lei | 207.913 lei | 1 | 221.129 lei | 11.427 lei | 209.702 lei |
| 2022 | 282.640 lei | 84.751 lei | 2 | 114.939 lei | 29.149 lei | 85.790 lei |
| 2021 | 276.763 lei | 110.839 lei | 2 | 144.798 lei | 37.701 lei | 111.039 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.266 lei
- Venituri totale
- 286.013 lei
- Cheltuieli totale
- 164.896 lei
- Profit brut
- 121.117 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 118.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.073 lei
- Active circulante
- 166.205 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 165.778 lei
- Datorii
- 57.896 lei
- Capitaluri
- 120.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 253.049 lei
- Venituri totale
- 253.049 lei
- Cheltuieli totale
- 77.431 lei
- Profit brut
- 175.618 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 173.088 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.014 lei
- Active circulante
- 162.796 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.675 lei
- Datorii
- 8.932 lei
- Capitaluri
- 174.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.149 lei
- Venituri totale
- 280.949 lei
- Cheltuieli totale
- 70.649 lei
- Profit brut
- 210.300 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 207.913 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.954 lei
- Active circulante
- 191.175 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 272 lei
- Casa și conturi la bănci
- 190.903 lei
- Datorii
- 11.427 lei
- Capitaluri
- 209.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.640 lei
- Venituri totale
- 282.640 lei
- Cheltuieli totale
- 195.063 lei
- Profit brut
- 87.577 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.895 lei
- Active circulante
- 76.044 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.564 lei
- Datorii
- 29.149 lei
- Capitaluri
- 85.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.763 lei
- Venituri totale
- 277.295 lei
- Cheltuieli totale
- 163.744 lei
- Profit brut
- 113.551 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 110.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 144.798 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 144.797 lei
- Datorii
- 37.701 lei
- Capitaluri
- 111.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului