Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FAIANDEXCAV S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Copalnic-Mănăștur, Comuna Copalnic-Mănăștur, înmatriculată la 13 noiembrie 2019.

Identitate

Denumire legală
FAIANDEXCAV S.R.L.
CUI
41896243
Nr. înmatriculare
J24/1966/2019
EUID
ROONRC.J24/1966/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
13 noiembrie 2019

Sediu social

Adresă
COPALNIC-MĂNĂȘTUR, nr. 262, Sat Copalnic-Mănăștur, Comuna Copalnic-Mănăștur, Maramureș
Cod poștal
437100

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 13.11.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • DENUŢ FLORIN-GABRIEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
185 mii lei02022: 144 mii lei2023: 185 mii lei2024: 123 mii lei202220232024
Rezultat net
38 mii lei02022: 8 mii lei2023: 38 mii lei2024: 2 mii lei202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Maramureș; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024122.700 lei2.439 lei91.021 lei1.962 lei89.059 lei
2023184.862 lei38.149 lei92.301 lei5.681 lei86.620 lei
2022144.060 lei8.093 lei66.625 lei40.974 lei25.651 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
122.700 lei
Venituri totale
122.700 lei
Cheltuieli totale
119.796 lei
Profit brut
2.904 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.439 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
17.400 lei
Active circulante
73.621 lei
Stocuri
Creanțe
18.718 lei
Casa și conturi la bănci
54.903 lei
Datorii
1.962 lei
Capitaluri
89.059 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
184.862 lei
Venituri totale
184.862 lei
Cheltuieli totale
141.313 lei
Profit brut
43.549 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
38.149 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
22.800 lei
Active circulante
69.501 lei
Stocuri
Creanțe
20.612 lei
Casa și conturi la bănci
48.889 lei
Datorii
5.681 lei
Capitaluri
86.620 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
144.060 lei
Venituri totale
144.060 lei
Cheltuieli totale
131.645 lei
Profit brut
12.415 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
8.093 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
66.625 lei
Stocuri
Creanțe
27.170 lei
Casa și conturi la bănci
39.455 lei
Datorii
40.974 lei
Capitaluri
25.651 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2019

    • Înmatriculare la registrul comerțului