FADIPADI UNISERV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 24 aprilie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- FADIPADI UNISERV S.R.L.
- CUI
- 42463256
- Nr. înmatriculare
- J2020000376206
- EUID
- ROONRC.J2020000376206
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 aprilie 2020
Sediu social
- Adresă
- ARH. LIVIU OROS, nr. 13, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.04.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FODOR PETRU DARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4334, județul Hunedoara, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 7.315 din 10.481 în tot județul, și locul 3.772 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 186%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.608 lei | 437 lei | 1 | 14.485 lei | 29.028 lei | -14.543 lei |
| 2024 | 24.301 lei | 1.298 lei | 1 | 8.252 lei | 23.232 lei | -14.980 lei |
| 2023 | 48.200 lei | -8.088 lei | 1 | 83 lei | 16.361 lei | -16.278 lei |
| 2022 | 41.650 lei | -19.469 lei | 2 | 378 lei | 8.568 lei | -8.190 lei |
| 2021 | 38.890 lei | 11.540 lei | 1 | 12.916 lei | 1.637 lei | 11.279 lei |
| 2020 | 8.600 lei | -461 lei | 1 | 2.893 lei | 3.154 lei | -261 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.608 lei
- Venituri totale
- 69.640 lei
- Cheltuieli totale
- 68.196 lei
- Profit brut
- 1.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 437 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.485 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.485 lei
- Datorii
- 29.028 lei
- Capitaluri
- -14.543 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.301 lei
- Venituri totale
- 24.301 lei
- Cheltuieli totale
- 21.948 lei
- Profit brut
- 2.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.298 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.252 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 314 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.938 lei
- Datorii
- 23.232 lei
- Capitaluri
- -14.980 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.200 lei
- Venituri totale
- 48.200 lei
- Cheltuieli totale
- 55.857 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.657 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.088 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 83 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83 lei
- Datorii
- 16.361 lei
- Capitaluri
- -16.278 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.650 lei
- Venituri totale
- 41.650 lei
- Cheltuieli totale
- 60.558 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.908 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.469 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 378 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 378 lei
- Datorii
- 8.568 lei
- Capitaluri
- -8.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.890 lei
- Venituri totale
- 63.642 lei
- Cheltuieli totale
- 51.712 lei
- Profit brut
- 11.930 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 12.916 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.916 lei
- Datorii
- 1.637 lei
- Capitaluri
- 11.279 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.600 lei
- Venituri totale
- 10.850 lei
- Cheltuieli totale
- 11.225 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 375 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 461 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.893 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.893 lei
- Datorii
- 3.154 lei
- Capitaluri
- -261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului