F1 AUTOWORLDHIL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Huedin, Oraș Huedin, înmatriculată la 15 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- F1 AUTOWORLDHIL S.R.L.
- CUI
- 49294200
- Nr. înmatriculare
- J12/5465/2023
- EUID
- ROONRC.J12/5465/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- PROTOPOP AUREL MUNTEANU, nr. 100, Loc. Huedin, Oraș Huedin, Cluj
- Localitate
- Loc. Huedin, Oraș Huedin, Cluj
- Cod poștal
- 405400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BOTA CĂTĂLIN ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 80 din 140 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Cluj, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 18.074 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 160%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.240 lei | 42.819 lei | 2 | 150.317 lei | 128.380 lei | 22.212 lei |
| 2024 | 109.140 lei | -20.807 lei | 1 | 111.600 lei | 132.507 lei | -20.607 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 4.993 lei | 4.793 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.240 lei
- Venituri totale
- 283.241 lei
- Cheltuieli totale
- 237.646 lei
- Profit brut
- 45.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.819 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 86.317 lei
- Active circulante
- 64.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.632 lei
- Datorii
- 128.380 lei
- Capitaluri
- 22.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.140 lei
- Venituri totale
- 109.140 lei
- Cheltuieli totale
- 128.855 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.715 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.807 lei
- Active imobilizate
- 98.363 lei
- Active circulante
- 13.237 lei
- Stocuri
- 397 lei
- Creanțe
- 160 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.680 lei
- Datorii
- 132.507 lei
- Capitaluri
- -20.607 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.793 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 4.793 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului