F.LLI MALAG TRANSPORTES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 1 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- F.LLI MALAG TRANSPORTES S.R.L.
- CUI
- 38951291
- Nr. înmatriculare
- J35/665/2018
- EUID
- ROONRC.J35/665/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- CUGIR, nr. 14, sc. B, et. 4, ap. 16, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300646
Contact
- Telefon
- 0771 163 808
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 24 martie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 19 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂRGINEAN BOGDAN-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 983 din 1.014 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Timiș, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 30.413 din 31.408 în tot județul, și locul 23.027 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 4.249 lei | 0 | 181.702 lei | 431.941 lei | -250.239 lei |
| 2024 | 77.630 lei | 12.401 lei | 1 | 284.628 lei | 538.483 lei | -253.855 lei |
| 2023 | 359.439 lei | -265.128 lei | 3 | 322.298 lei | 588.554 lei | -266.256 lei |
| 2022 | 1.465.530 lei | 22.342 lei | 7 | 545.678 lei | 546.806 lei | -1.128 lei |
| 2021 | 1.561.145 lei | 78.599 lei | 7 | 407.552 lei | 653.752 lei | -23.471 lei |
| 2020 | 946.226 lei | 31.336 lei | 3 | 108.117 lei | 300.708 lei | -102.070 lei |
| 2019 | 438.557 lei | -74.555 lei | 2 | 23.799 lei | 164.997 lei | -133.405 lei |
| 2018 | 28.334 lei | -59.051 lei | 1 | 15.831 lei | 78.461 lei | -58.851 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 12.044 lei
- Cheltuieli totale
- 7.581 lei
- Profit brut
- 4.463 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 976 lei
- Active circulante
- 180.726 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 179.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.552 lei
- Datorii
- 431.941 lei
- Capitaluri
- -250.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.630 lei
- Venituri totale
- 122.857 lei
- Cheltuieli totale
- 110.456 lei
- Profit brut
- 12.401 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 976 lei
- Active circulante
- 283.652 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 282.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.445 lei
- Datorii
- 538.483 lei
- Capitaluri
- -253.855 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 359.439 lei
- Venituri totale
- 420.816 lei
- Cheltuieli totale
- 689.406 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 268.590 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 265.128 lei
- Active imobilizate
- 18.067 lei
- Active circulante
- 304.231 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 304.011 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220 lei
- Datorii
- 588.554 lei
- Capitaluri
- -266.256 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.465.530 lei
- Venituri totale
- 1.545.342 lei
- Cheltuieli totale
- 1.507.264 lei
- Profit brut
- 38.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.342 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.475 lei
- Active circulante
- 494.203 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 489.743 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.460 lei
- Datorii
- 546.806 lei
- Capitaluri
- -1.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.561.145 lei
- Venituri totale
- 1.631.007 lei
- Cheltuieli totale
- 1.537.108 lei
- Profit brut
- 93.899 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.599 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 276.648 lei
- Active circulante
- 130.904 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 124.273 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.631 lei
- Datorii
- 653.752 lei
- Capitaluri
- -23.471 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 946.226 lei
- Venituri totale
- 948.171 lei
- Cheltuieli totale
- 908.128 lei
- Profit brut
- 40.043 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.336 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.772 lei
- Active circulante
- 103.345 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 100.362 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.983 lei
- Datorii
- 300.708 lei
- Capitaluri
- -102.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 438.557 lei
- Venituri totale
- 438.825 lei
- Cheltuieli totale
- 508.994 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 70.169 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 74.555 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 23.799 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 22.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.439 lei
- Datorii
- 164.997 lei
- Capitaluri
- -133.405 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.334 lei
- Venituri totale
- 28.394 lei
- Cheltuieli totale
- 87.162 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.768 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.051 lei
- Active imobilizate
- 20 lei
- Active circulante
- 15.811 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.527 lei
- Datorii
- 78.461 lei
- Capitaluri
- -58.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului