F.F.G. PRODUCTION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 4 mai 2012.
Identitate
- Denumire legală
- F.F.G. PRODUCTION SRL
- CUI
- 30146165
- Nr. înmatriculare
- J8/680/2012
- EUID
- ROONRC.J8/680/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2012
Sediu social
- Adresă
- LUNGĂ, nr. 149, ap. P3, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500051
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 9 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALEXIE ALIN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| 2022 | 17.638 lei | 17.236 lei | — | 16.218 lei | 88 lei | 16.130 lei |
| 2021 | 5.269 lei | 2.265 lei | — | 4.087 lei | 5.193 lei | -1.106 lei |
| 2020 | — | -3.611 lei | — | 2.776 lei | 6.147 lei | -3.371 lei |
| 2019 | 31.538 lei | 21.277 lei | — | 16.027 lei | 8.915 lei | 7.112 lei |
| 2018 | 8.290 lei | 656 lei | — | 7.177 lei | 21.343 lei | -14.166 lei |
| 2017 | 8.200 lei | -19.530 lei | — | 7.654 lei | 22.476 lei | -14.822 lei |
| 2016 | 900 lei | -1.716 lei | — | 23.465 lei | 18.757 lei | 4.708 lei |
| 2015 | 9.388 lei | 5.647 lei | — | 26.098 lei | 19.674 lei | 6.424 lei |
| 2014 | 2.340 lei | -2.103 lei | — | 27.050 lei | 26.274 lei | 776 lei |
| 2013 | 9.581 lei | 2.826 lei | 0 | 30.268 lei | 27.389 lei | 2.879 lei |
| 2012 | 2.760 lei | -147 lei | 0 | 16.563 lei | 16.510 lei | 53 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 0 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.638 lei
- Venituri totale
- 21.020 lei
- Cheltuieli totale
- 3.167 lei
- Profit brut
- 17.853 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.236 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.218 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.218 lei
- Datorii
- 88 lei
- Capitaluri
- 16.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.269 lei
- Venituri totale
- 5.269 lei
- Cheltuieli totale
- 2.846 lei
- Profit brut
- 2.423 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.265 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.754 lei
- Active circulante
- 1.333 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.333 lei
- Datorii
- 5.193 lei
- Capitaluri
- -1.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.611 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.611 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.611 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.776 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.776 lei
- Datorii
- 6.147 lei
- Capitaluri
- -3.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.538 lei
- Venituri totale
- 31.538 lei
- Cheltuieli totale
- 9.315 lei
- Profit brut
- 22.223 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.155 lei
- Active circulante
- 14.872 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.872 lei
- Datorii
- 8.915 lei
- Capitaluri
- 7.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.290 lei
- Venituri totale
- 8.290 lei
- Cheltuieli totale
- 7.385 lei
- Profit brut
- 905 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.414 lei
- Active circulante
- 4.763 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.003 lei
- Datorii
- 21.343 lei
- Capitaluri
- -14.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.200 lei
- Venituri totale
- 8.200 lei
- Cheltuieli totale
- 27.484 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.284 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.530 lei
- Active imobilizate
- 3.674 lei
- Active circulante
- 3.980 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.980 lei
- Datorii
- 22.476 lei
- Capitaluri
- -14.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 900 lei
- Venituri totale
- 900 lei
- Cheltuieli totale
- 2.589 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.689 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.716 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.465 lei
- Stocuri
- 23.463 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2 lei
- Datorii
- 18.757 lei
- Capitaluri
- 4.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.388 lei
- Venituri totale
- 9.388 lei
- Cheltuieli totale
- 3.459 lei
- Profit brut
- 5.929 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.647 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.589 lei
- Active circulante
- 23.509 lei
- Stocuri
- 23.463 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46 lei
- Datorii
- 19.674 lei
- Capitaluri
- 6.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.340 lei
- Venituri totale
- 2.340 lei
- Cheltuieli totale
- 4.373 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.033 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.103 lei
- Active imobilizate
- 5.837 lei
- Active circulante
- 21.213 lei
- Stocuri
- 21.176 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37 lei
- Datorii
- 26.274 lei
- Capitaluri
- 776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.581 lei
- Venituri totale
- 9.583 lei
- Cheltuieli totale
- 6.470 lei
- Profit brut
- 3.113 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.085 lei
- Active circulante
- 21.183 lei
- Stocuri
- 21.176 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7 lei
- Datorii
- 27.389 lei
- Capitaluri
- 2.879 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.760 lei
- Venituri totale
- 2.760 lei
- Cheltuieli totale
- 2.907 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 147 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 147 lei
- Active imobilizate
- 6.492 lei
- Active circulante
- 10.071 lei
- Stocuri
- 9.838 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 233 lei
- Datorii
- 16.510 lei
- Capitaluri
- 53 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (1)
2012
- Înmatriculare la registrul comerțului