Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

F&F CALCULEX S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 27 octombrie 2022.

Identitate

Denumire legală
F&F CALCULEX S.R.L.
CUI
47087314
Nr. înmatriculare
J2022021527401
EUID
ROONRC.J2022021527401
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
27 octombrie 2022

Sediu social

Adresă
ARMENEASCĂ, nr. 23, CAMERA NR. 14, București Sectorul 2, București
Localitate
București Sectorul 2, București
Cod poștal
21042

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 iun)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 27.10.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • AHMAD FARAZ — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
4,0 mil. lei02022: fără date2023: 451 mii lei2024: 791 mii lei2025: 4,0 mil. lei2022202320242025
Rezultat net
556 mii lei0-579 mii lei2022: -4 mii lei2023: 219 mii lei2024: -579 mii lei2025: 556 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 25 din 1.452 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4939, municipiul București, peste 98% dintre firmele clasei. Locul 12.249 din 132.982 în tot județul, și locul 3.098 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 411%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20254.046.564 lei556.497 lei346.771.948 lei6.579.993 lei191.955 lei
2024791.368 lei-579.329 lei12574.850 lei939.393 lei-364.543 lei
2023451.315 lei218.723 lei3225.227 lei10.440 lei214.787 lei
2022-4.136 lei134.543 lei38.479 lei-3.936 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.046.564 lei
Venituri totale
4.051.649 lei
Cheltuieli totale
3.453.439 lei
Profit brut
598.210 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
556.497 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
6.334.757 lei
Active circulante
437.191 lei
Stocuri
3.025 lei
Creanțe
102.434 lei
Casa și conturi la bănci
331.732 lei
Datorii
6.579.993 lei
Capitaluri
191.955 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
34

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
791.368 lei
Venituri totale
791.368 lei
Cheltuieli totale
1.370.697 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
579.329 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
579.329 lei
Active imobilizate
411.817 lei
Active circulante
163.033 lei
Stocuri
Creanțe
-3.507 lei
Casa și conturi la bănci
166.540 lei
Datorii
939.393 lei
Capitaluri
-364.543 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
12

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
451.315 lei
Venituri totale
499.041 lei
Cheltuieli totale
275.416 lei
Profit brut
223.625 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
218.723 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
219.154 lei
Active circulante
6.073 lei
Stocuri
1.488 lei
Creanțe
4.374 lei
Casa și conturi la bănci
211 lei
Datorii
10.440 lei
Capitaluri
214.787 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
4.136 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.136 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.136 lei
Active imobilizate
34.368 lei
Active circulante
175 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
175 lei
Datorii
38.479 lei
Capitaluri
-3.936 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului