F BODYVIBE ONE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 9 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- F BODYVIBE ONE SRL
- CUI
- 37730500
- Nr. înmatriculare
- J12/3483/2017
- EUID
- ROONRC.J12/3483/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- DOROBANȚILOR, nr. 76, bl. Y5, sc. 5, ap. 94, parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400609
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARDELEANU FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 111 din 145 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9604, județul Cluj, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 36.486 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 53%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.284 lei | 4.826 lei | — | 29.942 lei | 25.207 lei | 5.066 lei |
| 2024 | 17.140 lei | 3.334 lei | — | 22.843 lei | 5.665 lei | 17.294 lei |
| 2023 | 43.370 lei | 25.125 lei | — | 19.616 lei | 5.665 lei | 13.960 lei |
| 2022 | 44.414 lei | 19.186 lei | — | 6.484 lei | 7.970 lei | -11.165 lei |
| 2021 | 39.151 lei | 6.530 lei | — | 22.582 lei | 8.604 lei | 4.299 lei |
| 2020 | 20.987 lei | 3.630 lei | — | 16.226 lei | 8.778 lei | -2.231 lei |
| 2019 | 29.272 lei | 4.170 lei | — | 4.122 lei | 9.983 lei | -5.861 lei |
| 2018 | 16.555 lei | 3.272 lei | — | 2.778 lei | 12.808 lei | -10.030 lei |
| 2017 | 3.721 lei | -13.502 lei | — | 649 lei | 13.951 lei | -13.302 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.284 lei
- Venituri totale
- 26.413 lei
- Cheltuieli totale
- 20.360 lei
- Profit brut
- 6.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.393 lei
- Active circulante
- 20.549 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.027 lei
- Datorii
- 25.207 lei
- Capitaluri
- 5.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.140 lei
- Venituri totale
- 17.202 lei
- Cheltuieli totale
- 13.149 lei
- Profit brut
- 4.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.843 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 544 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.299 lei
- Datorii
- 5.665 lei
- Capitaluri
- 17.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.370 lei
- Venituri totale
- 53.150 lei
- Cheltuieli totale
- 25.005 lei
- Profit brut
- 28.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.616 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 955 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.661 lei
- Datorii
- 5.665 lei
- Capitaluri
- 13.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.414 lei
- Venituri totale
- 44.414 lei
- Cheltuieli totale
- 23.896 lei
- Profit brut
- 20.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.484 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.834 lei
- Datorii
- 7.970 lei
- Capitaluri
- -11.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.151 lei
- Venituri totale
- 39.299 lei
- Cheltuieli totale
- 31.906 lei
- Profit brut
- 7.393 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.530 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.582 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.786 lei
- Datorii
- 8.604 lei
- Capitaluri
- 4.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.987 lei
- Venituri totale
- 20.987 lei
- Cheltuieli totale
- 16.743 lei
- Profit brut
- 4.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.630 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.226 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.576 lei
- Datorii
- 8.778 lei
- Capitaluri
- -2.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.272 lei
- Venituri totale
- 29.272 lei
- Cheltuieli totale
- 24.223 lei
- Profit brut
- 5.049 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.122 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.472 lei
- Datorii
- 9.983 lei
- Capitaluri
- -5.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.555 lei
- Venituri totale
- 16.556 lei
- Cheltuieli totale
- 12.788 lei
- Profit brut
- 3.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.778 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.778 lei
- Datorii
- 12.808 lei
- Capitaluri
- -10.030 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.721 lei
- Venituri totale
- 3.783 lei
- Cheltuieli totale
- 17.174 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.391 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.502 lei
- Active imobilizate
- 61 lei
- Active circulante
- 588 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 188 lei
- Datorii
- 13.951 lei
- Capitaluri
- -13.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului