EZECHEL CAR TAXI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, înmatriculată la 1 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- EZECHEL CAR TAXI SRL
- CUI
- 36692808
- Nr. înmatriculare
- J25/504/2016
- EUID
- ROONRC.J25/504/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- ORLY, nr. 73, bl. S4, sc. 4, et. 1, ap. 3, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
- Localitate
- Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți
- Cod poștal
- 220071
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CALEA IONUŢ-ALEXANDRU — administrator
- CALEA MARIAN-DANIEL — administrator
- CALEA NICOLETA-ANITA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 70 din 204 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Mehedinți, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 3.067 din 4.098 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.654 lei | -1.460 lei | — | 2.669 lei | 260 lei | 2.409 lei |
| 2024 | 57.625 lei | 1.360 lei | — | 150.357 lei | 3.965 lei | 146.392 lei |
| 2023 | 78.763 lei | 3.639 lei | 0 | 191.463 lei | 0 lei | 191.463 lei |
| 2022 | 114.440 lei | 52.826 lei | 0 | 188.393 lei | 568 lei | 187.825 lei |
| 2021 | 100.475 lei | 42.085 lei | 0 | 134.999 lei | 0 lei | 134.999 lei |
| 2020 | 90.077 lei | 25.810 lei | 0 | 92.914 lei | 0 lei | 92.914 lei |
| 2019 | 108.845 lei | 38.671 lei | 0 | 77.701 lei | 10.597 lei | 67.104 lei |
| 2018 | 92.590 lei | 5.409 lei | 0 | 31.545 lei | 3.112 lei | 28.433 lei |
| 2017 | 41.227 lei | 22.591 lei | 1 | 23.405 lei | 381 lei | 23.024 lei |
| 2016 | 3.752 lei | 234 lei | 1 | 26.709 lei | 26.275 lei | 434 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.654 lei
- Venituri totale
- 54.405 lei
- Cheltuieli totale
- 55.865 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.460 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.460 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 580 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.089 lei
- Datorii
- 260 lei
- Capitaluri
- 2.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 230 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.625 lei
- Venituri totale
- 57.625 lei
- Cheltuieli totale
- 56.029 lei
- Profit brut
- 1.596 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.360 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150.357 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 137.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.427 lei
- Datorii
- 3.965 lei
- Capitaluri
- 146.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.763 lei
- Venituri totale
- 78.763 lei
- Cheltuieli totale
- 73.399 lei
- Profit brut
- 5.364 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.639 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 191.463 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 10.406 lei
- Casa și conturi la bănci
- 181.057 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 191.463 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului