EXCELENT CAR WASH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Jebel, Comuna Jebel, înmatriculată la 21 aprilie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- EXCELENT CAR WASH S.R.L.
- CUI
- 35993276
- Nr. înmatriculare
- J35/1272/2016
- EUID
- ROONRC.J35/1272/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 aprilie 2016
Sediu social
- Adresă
- nr. 1156, Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiș
- Localitate
- Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiș
- Cod poștal
- 307235
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.04.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ASAVINEI FLORIN-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — | 332.268 lei | 20.929 lei | 311.339 lei |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | — | 332.268 lei | 20.929 lei | 311.339 lei |
| 2022 | 9.509 lei | 2.134 lei | 0 | 332.268 lei | 20.929 lei | 311.339 lei |
| 2021 | 83.654 lei | 65.915 lei | — | 330.134 lei | 20.929 lei | 309.205 lei |
| 2020 | 186.940 lei | 156.669 lei | — | 262.311 lei | 19.022 lei | 243.289 lei |
| 2019 | 88.910 lei | 85.762 lei | — | 89.398 lei | 2.778 lei | 86.620 lei |
| 2018 | 5.988 lei | 599 lei | — | 999 lei | 0 lei | 999 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 332.268 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 308.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.242 lei
- Datorii
- 20.929 lei
- Capitaluri
- 311.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 332.268 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317.738 lei
- Datorii
- 20.929 lei
- Capitaluri
- 311.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.509 lei
- Venituri totale
- 9.509 lei
- Cheltuieli totale
- 7.375 lei
- Profit brut
- 2.134 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 332.268 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 14.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317.738 lei
- Datorii
- 20.929 lei
- Capitaluri
- 311.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.654 lei
- Venituri totale
- 83.654 lei
- Cheltuieli totale
- 17.942 lei
- Profit brut
- 65.712 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 330.134 lei
- Stocuri
- 7.376 lei
- Creanțe
- 5.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317.738 lei
- Datorii
- 20.929 lei
- Capitaluri
- 309.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.940 lei
- Venituri totale
- 186.940 lei
- Cheltuieli totale
- 25.832 lei
- Profit brut
- 161.108 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 156.669 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 262.311 lei
- Stocuri
- 2.696 lei
- Creanțe
- 31.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 228.530 lei
- Datorii
- 19.022 lei
- Capitaluri
- 243.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.910 lei
- Venituri totale
- 88.910 lei
- Cheltuieli totale
- 510 lei
- Profit brut
- 88.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.762 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.398 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.103 lei
- Datorii
- 2.778 lei
- Capitaluri
- 86.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.988 lei
- Venituri totale
- 5.988 lei
- Cheltuieli totale
- 5.329 lei
- Profit brut
- 659 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 599 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 999 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 999 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 999 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului