EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 4 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L.
- CUI
- 41848980
- Nr. înmatriculare
- J2019003663138
- EUID
- ROONRC.J2019003663138
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- CONSTANȚA, INCINTA PORT CONSTANTA, CLADIREA SCHENKER, CAMERA 201, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- YORDANOV DRAGOMIR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 65 din 94 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5229, județul Constanța, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 12.580 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253.889 lei | -27.056 lei | 1 | 115.246 lei | 216.220 lei | -100.974 lei |
| 2024 | 454.491 lei | 122.595 lei | 1 | 100.389 lei | 174.307 lei | -73.918 lei |
| 2023 | 42.736 lei | -98.442 lei | 1 | 60.750 lei | 257.264 lei | -196.514 lei |
| 2022 | 303.482 lei | 17.313 lei | 1 | 56.373 lei | 154.445 lei | -98.072 lei |
| 2021 | 455.659 lei | -31.579 lei | 1 | 62.241 lei | 177.627 lei | -115.386 lei |
| 2020 | 7.153 lei | -67.741 lei | 1 | 39.224 lei | 123.031 lei | -83.807 lei |
| 2019 | 0 lei | -16.266 lei | 1 | 10.591 lei | 26.657 lei | -16.066 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 253.889 lei
- Venituri totale
- 254.835 lei
- Cheltuieli totale
- 279.343 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.508 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.056 lei
- Active imobilizate
- 4.625 lei
- Active circulante
- 110.621 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 53.521 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.100 lei
- Datorii
- 216.220 lei
- Capitaluri
- -100.974 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 454.491 lei
- Venituri totale
- 454.656 lei
- Cheltuieli totale
- 318.431 lei
- Profit brut
- 136.225 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.595 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.527 lei
- Active circulante
- 95.862 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 44.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.027 lei
- Datorii
- 174.307 lei
- Capitaluri
- -73.918 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.736 lei
- Venituri totale
- 45.277 lei
- Cheltuieli totale
- 143.292 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 98.015 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 98.442 lei
- Active imobilizate
- 4.527 lei
- Active circulante
- 56.223 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 35.644 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.579 lei
- Datorii
- 257.264 lei
- Capitaluri
- -196.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 303.482 lei
- Venituri totale
- 303.589 lei
- Cheltuieli totale
- 283.241 lei
- Profit brut
- 20.348 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.313 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.033 lei
- Active circulante
- 52.340 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 32.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.967 lei
- Datorii
- 154.445 lei
- Capitaluri
- -98.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 455.659 lei
- Venituri totale
- 455.806 lei
- Cheltuieli totale
- 482.827 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.021 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.579 lei
- Active imobilizate
- 2.530 lei
- Active circulante
- 59.711 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 12.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.898 lei
- Datorii
- 177.627 lei
- Capitaluri
- -115.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.153 lei
- Venituri totale
- 7.414 lei
- Cheltuieli totale
- 75.083 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 67.669 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 67.741 lei
- Active imobilizate
- 4.226 lei
- Active circulante
- 34.998 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.194 lei
- Datorii
- 123.031 lei
- Capitaluri
- -83.807 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 16.266 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.266 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.266 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 10.591 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.640 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.951 lei
- Datorii
- 26.657 lei
- Capitaluri
- -16.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5020 · Transporturi maritime și costiere de marfă (CAEN Rev.2)
- 5040 · Transportul de marfă pe căi navigabile interioare (CAEN Rev.2)
- 5121 · Transporturi aeriene de marfă (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5222 · Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5223 · Activități de servicii anexe transporturilor aeriene (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului