EVMOTORBIKE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 2 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- EVMOTORBIKE S.R.L.
- CUI
- 40891213
- Nr. înmatriculare
- J2019004346407
- EUID
- ROONRC.J2019004346407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- HORBOTEI, nr. 12, bl. 3, et. 10, ap. 147, CAM. 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30467
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 8 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONESCU CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 22 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4783, municipiul București, peste 36% dintre firmele clasei. Locul 96.414 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.328 lei | -4.358 lei | — | 60.734 lei | 8.275 lei | 52.832 lei |
| 2024 | 151.910 lei | 21.779 lei | — | 64.326 lei | 7.136 lei | 57.190 lei |
| 2023 | 202.872 lei | 7.443 lei | — | 91.809 lei | 57.781 lei | 35.411 lei |
| 2022 | 202.385 lei | 8.149 lei | — | 24.558 lei | 5.361 lei | 30.968 lei |
| 2021 | 331.885 lei | 44.724 lei | — | 115.171 lei | 50.331 lei | 64.923 lei |
| 2020 | 167.594 lei | 8.713 lei | — | 75.940 lei | 55.741 lei | 20.199 lei |
| 2019 | 178.434 lei | 11.086 lei | — | 68.966 lei | 57.480 lei | 11.486 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.328 lei
- Venituri totale
- 87.367 lei
- Cheltuieli totale
- 91.725 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.358 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.358 lei
- Active imobilizate
- 13.623 lei
- Active circulante
- 47.111 lei
- Stocuri
- 22.731 lei
- Creanțe
- 15.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.600 lei
- Datorii
- 8.275 lei
- Capitaluri
- 52.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.910 lei
- Venituri totale
- 188.085 lei
- Cheltuieli totale
- 162.878 lei
- Profit brut
- 25.207 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.779 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.966 lei
- Active circulante
- 44.360 lei
- Stocuri
- 1.138 lei
- Creanțe
- 16.668 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.554 lei
- Datorii
- 7.136 lei
- Capitaluri
- 57.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.872 lei
- Venituri totale
- 205.752 lei
- Cheltuieli totale
- 197.121 lei
- Profit brut
- 8.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.386 lei
- Active circulante
- 55.423 lei
- Stocuri
- 14.837 lei
- Creanțe
- 24.534 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.052 lei
- Datorii
- 57.781 lei
- Capitaluri
- 35.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.385 lei
- Venituri totale
- 214.200 lei
- Cheltuieli totale
- 199.842 lei
- Profit brut
- 14.358 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.149 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.022 lei
- Active circulante
- 21.536 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.606 lei
- Datorii
- 5.361 lei
- Capitaluri
- 30.968 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 331.885 lei
- Venituri totale
- 341.847 lei
- Cheltuieli totale
- 286.869 lei
- Profit brut
- 54.978 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.724 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.098 lei
- Active circulante
- 111.073 lei
- Stocuri
- 39.902 lei
- Creanțe
- 14.959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.212 lei
- Datorii
- 50.331 lei
- Capitaluri
- 64.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.594 lei
- Venituri totale
- 167.766 lei
- Cheltuieli totale
- 154.433 lei
- Profit brut
- 13.333 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.838 lei
- Active circulante
- 69.102 lei
- Stocuri
- 12.735 lei
- Creanțe
- 10.913 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.454 lei
- Datorii
- 55.741 lei
- Capitaluri
- 20.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 178.434 lei
- Venituri totale
- 178.445 lei
- Cheltuieli totale
- 161.985 lei
- Profit brut
- 16.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.086 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 95 lei
- Active circulante
- 68.871 lei
- Stocuri
- 30.532 lei
- Creanțe
- 10.864 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.475 lei
- Datorii
- 57.480 lei
- Capitaluri
- 11.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului