EVM CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Oboroceni, Comuna Heleșteni, înmatriculată la 29 februarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- EVM CONSULT S.R.L.
- CUI
- 49677605
- Nr. înmatriculare
- J2024000748225
- EUID
- ROONRC.J2024000748225
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 februarie 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 154, Sat Oboroceni, Comuna Heleșteni, Iași
- Localitate
- Sat Oboroceni, Comuna Heleșteni, Iași
- Cod poștal
- 707248
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.02.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- HÎRA ALEXANDRA EVELINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 179 din 336 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Iași, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 16.221 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 155%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121.938 lei | 27.090 lei | 1 | 81.330 lei | 29.591 lei | 51.739 lei |
| 2024 | 47.746 lei | 24.449 lei | — | 31.850 lei | 7.201 lei | 24.649 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.938 lei
- Venituri totale
- 121.938 lei
- Cheltuieli totale
- 93.774 lei
- Profit brut
- 28.164 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.090 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.392 lei
- Active circulante
- 64.938 lei
- Stocuri
- 2.964 lei
- Creanțe
- 19.819 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.155 lei
- Datorii
- 29.591 lei
- Capitaluri
- 51.739 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.746 lei
- Venituri totale
- 47.746 lei
- Cheltuieli totale
- 18.758 lei
- Profit brut
- 28.988 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.449 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.861 lei
- Active circulante
- 27.989 lei
- Stocuri
- 4.074 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.915 lei
- Datorii
- 7.201 lei
- Capitaluri
- 24.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4672 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6499 · Alte intermedieri financiare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului