EVISM ENERGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 5 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- EVISM ENERGY S.R.L.
- CUI
- 42366466
- Nr. înmatriculare
- J40/3367/2020
- EUID
- ROONRC.J40/3367/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- ION MIHALACHE, nr. 321, bl. 11, sc. E, et. 3, ap. 144, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PACOSTE STEFAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.785 lei | — | 10.154 lei | 38.821 lei | -28.667 lei |
| 2024 | — | -4.870 lei | — | 10.039 lei | 34.921 lei | -24.882 lei |
| 2023 | — | -20.252 lei | — | 11.487 lei | 31.499 lei | -20.012 lei |
| 2022 | 354.468 lei | 279.193 lei | — | 290.879 lei | 11.446 lei | 279.433 lei |
| 2021 | 319.112 lei | 228.290 lei | — | 246.292 lei | 17.802 lei | 228.490 lei |
| 2020 | 278.861 lei | 228.941 lei | — | 235.704 lei | 6.563 lei | 229.141 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.785 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.785 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.785 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.154 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.966 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.188 lei
- Datorii
- 38.821 lei
- Capitaluri
- -28.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.870 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.870 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.870 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.039 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.966 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.073 lei
- Datorii
- 34.921 lei
- Capitaluri
- -24.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.252 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.252 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.252 lei
- Active imobilizate
- 315 lei
- Active circulante
- 11.172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.959 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.213 lei
- Datorii
- 31.499 lei
- Capitaluri
- -20.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 354.468 lei
- Venituri totale
- 357.772 lei
- Cheltuieli totale
- 69.273 lei
- Profit brut
- 288.499 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 279.193 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.096 lei
- Active circulante
- 286.783 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 125.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.198 lei
- Datorii
- 11.446 lei
- Capitaluri
- 279.433 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 319.112 lei
- Venituri totale
- 322.903 lei
- Cheltuieli totale
- 85.204 lei
- Profit brut
- 237.699 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 228.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 246.292 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 137.626 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.666 lei
- Datorii
- 17.802 lei
- Capitaluri
- 228.490 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.861 lei
- Venituri totale
- 279.766 lei
- Cheltuieli totale
- 42.975 lei
- Profit brut
- 236.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 228.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 235.704 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 78.769 lei
- Casa și conturi la bănci
- 156.935 lei
- Datorii
- 6.563 lei
- Capitaluri
- 229.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului