EVIA GROUP CONCEPT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, înmatriculată la 6 decembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- EVIA GROUP CONCEPT SRL
- CUI
- 30988619
- Nr. înmatriculare
- J2012014410403
- EUID
- ROONRC.J2012014410403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 decembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- VIȘINILOR, nr. 20A, CAMERA 1, Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Localitate
- Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 30 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 17.09.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONITA LUCIA ALINA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 433 din 508 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, județul Ilfov, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 35.467 din 40.375 în tot județul, și locul 30.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 83%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.000 lei | -37.309 lei | 0 | 442.933 lei | 45.422 lei | 397.511 lei |
| 2024 | 121.524 lei | 52.244 lei | 1 | 512.513 lei | 77.693 lei | 434.820 lei |
| 2023 | 202.934 lei | 80.962 lei | 1 | 522.504 lei | 139.928 lei | 382.576 lei |
| 2022 | 211.963 lei | 124.333 lei | 1 | 453.346 lei | 151.732 lei | 301.614 lei |
| 2021 | 146.612 lei | 35.268 lei | 0 | 337.758 lei | 160.477 lei | 177.281 lei |
| 2020 | 162.838 lei | 55.301 lei | 0 | 312.161 lei | 170.148 lei | 142.013 lei |
| 2019 | 107.048 lei | -4.314 lei | 0 | 280.345 lei | 193.560 lei | 86.712 lei |
| 2018 | 355.009 lei | 89.639 lei | 2 | 204.437 lei | 113.338 lei | 91.026 lei |
| 2017 | 272.580 lei | 3.344 lei | 2 | 208.462 lei | 207.075 lei | 1.387 lei |
| 2016 | 262.180 lei | 27.783 lei | 0 | 85.001 lei | 86.958 lei | -1.957 lei |
| 2015 | 36.272 lei | -17.260 lei | 0 | 21.804 lei | 51.544 lei | -29.740 lei |
| 2014 | 39.656 lei | 642 lei | 0 | 36.474 lei | 48.954 lei | -12.480 lei |
| 2013 | 235.607 lei | -13.257 lei | 0 | 26.519 lei | 39.641 lei | -13.122 lei |
| 2012 | 0 lei | -65 lei | 0 | 1.265 lei | 1.130 lei | 135 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.000 lei
- Venituri totale
- 21.000 lei
- Cheltuieli totale
- 58.309 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.309 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.309 lei
- Active imobilizate
- 52.870 lei
- Active circulante
- 390.063 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 386.699 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.364 lei
- Datorii
- 45.422 lei
- Capitaluri
- 397.511 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.524 lei
- Venituri totale
- 121.524 lei
- Cheltuieli totale
- 68.185 lei
- Profit brut
- 53.339 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.042 lei
- Active circulante
- 437.471 lei
- Stocuri
- 5.462 lei
- Creanțe
- 428.386 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.623 lei
- Datorii
- 77.693 lei
- Capitaluri
- 434.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.934 lei
- Venituri totale
- 202.934 lei
- Cheltuieli totale
- 119.942 lei
- Profit brut
- 82.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.962 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 315 lei
- Active circulante
- 522.189 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 487.552 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.637 lei
- Datorii
- 139.928 lei
- Capitaluri
- 382.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.