EVENTS CORPORATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sucevița, Comuna Sucevița, înmatriculată la 9 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EVENTS CORPORATION S.R.L.
- CUI
- 47785007
- Nr. înmatriculare
- J2023000524338
- EUID
- ROONRC.J2023000524338
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- BERCHEZA, nr. 48 B, Sat Sucevița, Comuna Sucevița, Suceava
- Localitate
- Sat Sucevița, Comuna Sucevița, Suceava
- Cod poștal
- 727510
Contact
- Telefon
- 0752 295 758
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 decembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 10 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ONUFREI ALEXANDRU GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 43 din 134 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Suceava, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 2.358 din 16.743 în tot județul, și locul 2.355 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.118.662 lei | 205.361 lei | 5 | 746.030 lei | 333.107 lei | 412.923 lei |
| 2024 | 1.200.146 lei | 73.245 lei | 6 | 269.265 lei | 61.702 lei | 207.563 lei |
| 2023 | 665.226 lei | 129.317 lei | 3 | 198.616 lei | 94.792 lei | 134.317 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.118.662 lei
- Venituri totale
- 2.140.050 lei
- Cheltuieli totale
- 1.899.424 lei
- Profit brut
- 240.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.467 lei
- Active circulante
- 687.563 lei
- Stocuri
- 544.751 lei
- Creanțe
- 108.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.225 lei
- Datorii
- 333.107 lei
- Capitaluri
- 412.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.200.146 lei
- Venituri totale
- 1.216.099 lei
- Cheltuieli totale
- 1.131.021 lei
- Profit brut
- 85.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 68.535 lei
- Active circulante
- 200.730 lei
- Stocuri
- 137.785 lei
- Creanțe
- 46.547 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.398 lei
- Datorii
- 61.702 lei
- Capitaluri
- 207.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 665.226 lei
- Venituri totale
- 674.265 lei
- Cheltuieli totale
- 538.205 lei
- Profit brut
- 136.060 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.317 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.114 lei
- Active circulante
- 122.502 lei
- Stocuri
- 37.409 lei
- Creanțe
- 72.420 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.673 lei
- Datorii
- 94.792 lei
- Capitaluri
- 134.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului