EVE JULIETT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, înmatriculată la 9 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- EVE JULIETT S.R.L.
- CUI
- 44083652
- Nr. înmatriculare
- J14/157/2021
- EUID
- ROONRC.J14/157/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- PODULUI, nr. 21, bl. 51, sc. B, et. 2, ap. 8, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Localitate
- Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Cod poștal
- 520013
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IȘTOC IULIANA-NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1422, județul Covasna. Locul 3.447 din 4.547 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.419 lei | 6.837 lei | — | 32.466 lei | 1.755 lei | 30.711 lei |
| 2024 | 83.796 lei | 4.610 lei | — | 26.528 lei | 2.655 lei | 23.873 lei |
| 2023 | 72.500 lei | 5.370 lei | — | 34.112 lei | 14.849 lei | 19.263 lei |
| 2022 | 65.572 lei | 14.795 lei | — | 22.704 lei | 8.811 lei | 13.893 lei |
| 2021 | 28.323 lei | -1.102 lei | — | 12.451 lei | 13.353 lei | -902 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.419 lei
- Venituri totale
- 84.477 lei
- Cheltuieli totale
- 76.089 lei
- Profit brut
- 8.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.837 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.577 lei
- Active circulante
- 25.889 lei
- Stocuri
- 17.061 lei
- Creanțe
- 2.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.641 lei
- Datorii
- 1.755 lei
- Capitaluri
- 30.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.796 lei
- Venituri totale
- 84.113 lei
- Cheltuieli totale
- 77.672 lei
- Profit brut
- 6.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.610 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.160 lei
- Active circulante
- 18.368 lei
- Stocuri
- 13.719 lei
- Creanțe
- 1.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.618 lei
- Datorii
- 2.655 lei
- Capitaluri
- 23.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.500 lei
- Venituri totale
- 72.694 lei
- Cheltuieli totale
- 66.478 lei
- Profit brut
- 6.216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.370 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.868 lei
- Active circulante
- 24.244 lei
- Stocuri
- 19.653 lei
- Creanțe
- 2.692 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.899 lei
- Datorii
- 14.849 lei
- Capitaluri
- 19.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului