EUROVIS MARKET SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 10 decembrie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- EUROVIS MARKET SRL
- CUI
- 26316679
- Nr. înmatriculare
- J29/1801/2009
- EUID
- ROONRC.J29/1801/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 decembrie 2009
Sediu social
- Adresă
- Str. SABINELOR, nr. 3, bl. 19A, sc. A, ap. 13, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 10 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.12.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIŞAN BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Prahova; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 lei | — | 1.712 lei | 5.995 lei | -4.283 lei |
| 2020 | — | 0 lei | 1 | 1.712 lei | 5.995 lei | -4.283 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 1.512 lei | 5.497 lei | -3.985 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 1.512 lei | 5.497 lei | -3.985 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 1.512 lei | 5.497 lei | -3.985 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 1.512 lei | 5.497 lei | -3.985 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 1.512 lei | 5.497 lei | -3.985 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 1.512 lei | 5.497 lei | -3.985 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 5.066 lei | 7.977 lei | -2.911 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 5.106 lei | 7.977 lei | -3.111 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 5.106 lei | 7.977 lei | -3.111 lei |
| 2010 | 6.954 lei | -2.536 lei | — | 5.066 lei | 7.977 lei | -2.911 lei |
| 2009 | 161 lei | -575 lei | — | 1.689 lei | 2.064 lei | -375 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.712 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.712 lei
- Datorii
- 5.995 lei
- Capitaluri
- -4.283 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.712 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.712 lei
- Datorii
- 5.995 lei
- Capitaluri
- -4.283 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 5.497 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 5.497 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 5.497 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 5.497 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 5.497 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 5.497 lei
- Capitaluri
- -3.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.066 lei
- Stocuri
- 3.554 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 7.977 lei
- Capitaluri
- -2.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.106 lei
- Stocuri
- 3.594 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 7.977 lei
- Capitaluri
- -3.111 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.106 lei
- Stocuri
- 3.594 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 7.977 lei
- Capitaluri
- -3.111 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.954 lei
- Venituri totale
- 6.954 lei
- Cheltuieli totale
- 7.840 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 886 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.536 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.066 lei
- Stocuri
- 3.554 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.512 lei
- Datorii
- 7.977 lei
- Capitaluri
- -2.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 161 lei
- Venituri totale
- 161 lei
- Cheltuieli totale
- 731 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 570 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 575 lei
- Active imobilizate
- 428 lei
- Active circulante
- 1.261 lei
- Stocuri
- 1.061 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 2.064 lei
- Capitaluri
- -375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
Înregistrări mai vechi (1)
2009
- Înmatriculare la registrul comerțului