EUROTRANS KAMIRO ONE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 6 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EUROTRANS KAMIRO ONE S.R.L.
- CUI
- 47571887
- Nr. înmatriculare
- J2023000337059
- EUID
- ROONRC.J2023000337059
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- TRAIAN LALESCU, nr. 33, bl. D32, et. 3, ap. 44, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
Contact
- Telefon
- 0742 128 178
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU EMIL FELIX — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.376 din 1.828 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bihor, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 12.756 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185.891 lei | 24.983 lei | 1 | 56.415 lei | 28.816 lei | 29.004 lei |
| 2024 | 124.934 lei | 3.484 lei | 1 | 24.995 lei | 23.468 lei | 4.021 lei |
| 2023 | 95.097 lei | 336 lei | 1 | 20.344 lei | 21.283 lei | 536 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.891 lei
- Venituri totale
- 186.195 lei
- Cheltuieli totale
- 159.629 lei
- Profit brut
- 26.566 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.983 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.068 lei
- Active circulante
- 25.347 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.001 lei
- Datorii
- 28.816 lei
- Capitaluri
- 29.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.934 lei
- Venituri totale
- 124.934 lei
- Cheltuieli totale
- 120.388 lei
- Profit brut
- 4.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.484 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.995 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.777 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.218 lei
- Datorii
- 23.468 lei
- Capitaluri
- 4.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.097 lei
- Venituri totale
- 100.098 lei
- Cheltuieli totale
- 98.782 lei
- Profit brut
- 1.316 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 336 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.344 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.011 lei
- Datorii
- 21.283 lei
- Capitaluri
- 536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului