EUROTECH NEW CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 13 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- EUROTECH NEW CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 47012133
- Nr. înmatriculare
- J2022020446400
- EUID
- ROONRC.J2022020446400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- ARH. HÂRJEU, nr. 59F, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- WIGLER SOLOMON — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.161 din 3.436 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, municipiul București, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 118.241 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 97%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.626 lei | -287.099 lei | 1 | 254.086 lei | 361.475 lei | -107.389 lei |
| 2024 | 502.375 lei | 194.774 lei | 1 | 441.396 lei | 258.987 lei | 182.409 lei |
| 2023 | 108.697 lei | -87.930 lei | 1 | 11.988 lei | 24.353 lei | -12.365 lei |
| 2022 | 104.431 lei | 75.365 lei | 1 | 79.253 lei | 3.688 lei | 75.565 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.626 lei
- Venituri totale
- 15.747 lei
- Cheltuieli totale
- 302.690 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 286.943 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 287.099 lei
- Active imobilizate
- 193.837 lei
- Active circulante
- 60.249 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 59.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 358 lei
- Datorii
- 361.475 lei
- Capitaluri
- -107.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 502.375 lei
- Venituri totale
- 504.044 lei
- Cheltuieli totale
- 302.993 lei
- Profit brut
- 201.051 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 194.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 111.126 lei
- Active circulante
- 330.270 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 314.957 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.313 lei
- Datorii
- 258.987 lei
- Capitaluri
- 182.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.697 lei
- Venituri totale
- 108.697 lei
- Cheltuieli totale
- 195.541 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 86.844 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 87.930 lei
- Active imobilizate
- 2.416 lei
- Active circulante
- 9.572 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 5.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.612 lei
- Datorii
- 24.353 lei
- Capitaluri
- -12.365 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.431 lei
- Venituri totale
- 104.431 lei
- Cheltuieli totale
- 25.996 lei
- Profit brut
- 78.435 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.365 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 102 lei
- Active circulante
- 79.151 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 29.136 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.015 lei
- Datorii
- 3.688 lei
- Capitaluri
- 75.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului